Dec 20-án kellett volna megjönnie. Ma van 27, még mindig nem jött meg, ma délután negatívat teszteltem. Szerintetek lehet még baba? 2 éve próbálkozunk

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de lehet cisztád vagy más hormonális problémád... kivizsgáláson voltatok már?
2015. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hormon vizsgálaton és minden máson is voltam már :( mindent rendben találtunk. Párom februárban megy vizsgálatra.
2015. dec. 27. 15:45
 3/6 A kérdező kommentje:
vagyis a dokik mindent rendben találtak
2015. dec. 27. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet baba, de az is lehet, hogy nincs...sajnos erre egyértelmű választ nem fogunk tudni mondani. Én tudok olyanról is, akinek csak a 2. kimaradt menszikor mutatta a teszt a terhességet, tehát ilyen alapon neked is lehet. Nekem pedig volt olyan, hogy szintén megörültem, hogy már egy hete késik, de a tesztem negatív volt. Végül abban a hónapban 43. napra megjött, onnantól ugyanúgy visszaállt - akkoriban még 30-35 napos - ciklusokra.... Soha nem lehet tudni. Várj egy picit, hátha megjön, vagy jelentkezz be Uh-ra, bár ilyen korán még ott sem sokat látnának.
2015. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tenyleg nem ertem , ha minden rendben talaltak miert nem esel teherbe ? .... vagy miert nem esunk teherbe?? amugy lehet a paroddal van baj ,, vagy szinten nalam is ! :)
2015. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van már egy 2 éves kisfiunk, aki elsőre sikerült :-)

Azonban a kistesó nagyon nem akar jönni, a dokik meg itt nálunk kretének :-(

2015. dec. 27. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!