Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Rendszeres a mensim mégsincs...

Rendszeres a mensim mégsincs peteérésem?

Figyelt kérdés
A menstruàciòm rendszeres,de a 7dbos lh tesztet hiàba csinàltam az adott időben amikor is elvileg kellett volna lennie,teszt szerint mègsem volt peteèrèsem.nem függ össze valahogy a mensi ès a peteèrès?
2015. dec. 27. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Soha nem adnek erte penzt (LH teszt) . Figyeld a tested jelzeseit mert vannak! Plusz homerozes. :) Ha rendszeres a ciklusod valoszinu ovu is van.
2015. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En is azt javaslom, hogy homerozz, abbol jobban kiderul.

En is azt csinalom, szepen mutatja a peteerest, pontos 28 napos ciklusom van egyebkent.

Igaz, nekem egyertelmu homerozes nelkul is, hogy peteeresem van, megvaltozik a folyasom, a libidom is es erezni is szoktam a petefeszkemnel rovid ideig, hogy faj.


A mult honapban kiprobaltam az lh tesztet es nem lett pozitiv, pedig hatarozottan ereztem, a gorbe is mutatta es mentem epp akkor nogyogyaszhoz es ultrahangon is lattuk. De a teszt negativ volt mindig.

Valoszinuleg epp nem sikerult elkapni, rosszkor teszteltem, vagy nem tudom.

2015. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hőmérőzès nem vàlt be,össze-vissza ingadozott,az alapjàn 3szor is volt :) tehàt az nem volt nekem jò.
2015. dec. 27. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben legjobb, ha elmész ultrahangos peteérés figyelésre.Ez 100%.Amúgy én egy full negatív LH tesztes hónapban lettem várandós ( One step ).
2015. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyrészt ne a 7 db-ost vedd, mert az nem olyan jó. one step jó, és olcsóbb sokkal. de amúgy lehet az a bajod mint nekem volt, a jobb petefészkem nem működött, és ezért a balban ért meg mindig egy petesejt, de az rossz minőség volt, mert nem volt elég ideje megérni. closti segített.
2015. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Màr van egy fiam,de szeretnènk mègegyet.àtjàrhatòsàgi nem volt mèg.
2015. dec. 27. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!