Inofolic és szelén?

Figyelt kérdés
IR-es és PCOS vagyok, 2 éve tartom a 4-es alapkezelést. A minap tökéletesnek ítélt 3. ciklusnapi hormonsort produkáltam, így zöld utat kaptunk ahhoz, hogy babát vállaljunk. A diéta, mozgás, D vitamin és metformin-tartalmú gyógyszer mellé Inofolicot és szelént kell szednem. Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e itt olyan, akinek hasonló kombináció mellett sikerült teherbe esnie? És ha igen, mennyi idő után?
2016. jan. 22. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, sikerült azóta a baba? :)


Ugyanebben a cipőben vagyok egyébként.

2018. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nem sikerült még. Azóta 2 kisebb műtéten is túl vagyok, és most egy picit “pihenünk” így 5 év után.

2018. jún. 18. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom, de szorítok, hogy minél hamarabb sikerüljön!


Megkérdezhetem, hogy milyen műtét?

Dokik mit mondanak? Jók az értékeid? Ha igen, akkor már nem sok kell, hidd el :)

2018. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Bocsánat, ritkán nézem az oldalt! Az értékeim már tökéletesek. Volt egy laparoszkópiás petevezeték-átjárhatósági műtétem méhtükrözéssel tavaly, idén pedig egy eü. küretem. Remélhetőleg hamarosan sikerrel járunk. Kitartás Neked is!
2018. júl. 24. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!