60 perces 64-es inzulinra csak inofolic 2x1, diéta, sport?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


60 perces inzulinom 64 lett,amire a doki csak inofolicot adott!Sajnos nem vizsgálták a 120 perceset, de majd meg akarom csináltatni a három pontos vizsgálatot,ennyibe nem nyugszom bele.A menstruációm kb.45 napos, peteérésem tesztek alapján nincs 2-3 hónapja.Elkezdtem a diétát, és sportolok heti négyszer,szedem a 2 inofolicot és D vitamint.Ez szerintetek elég? Tovább akarok menni mindenképp, de a tapasztalaitokra lennék kíváncsi és a tanácsaitokra. 4 évvel ezelőtt terhességi cukrom volt az első gyerkőccel.Előre is köszönöm!


2015. okt. 5. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Korrekt kivizsgálás nélkül ezt nem lehet megmondani. 2 pontos az nagyon kevés. A min. 3 pontos nem véletlenül kell, de lehet kérni akár 5 pontos terhelést is. Viszont nincs értelme ismételgetni sűrűn. 3 hónapot szoktak kihagyni két ilyen terhelés között. Amúgy nem rossz, amit kaptál, a kérdés csak az, hogy vajon elég-e? Elég lehet, ha az eltérés nem drasztikus, de én nem hiszem, hogy ezt két pontból meg lehet mondani. Mindenesetre, amit teszel , jól teszed, és az Inofolic és Dvitamin is nagyon jó döntés.
2015. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.az öt pontos miből áll?mé nem is hallottak róla...sajnos.
2015. okt. 5. 18:29
 3/3 Manka68 ***** válasza:
Az ötpontos egy éhomi cukor+inzulin vérvétel, 5 perc alatt megiszod a cukros löttyöt, és utána fél óránként megint vérvételek. A 120 perces az utolsó. Mindegyiknél ugyanazt nézik, cukor és inzulin. Ha anno terhességi diabod volt, most pedig 45 napos ciklusaid vannak, akkor valószínűleg nem elég az inofolic. Egyébként eddig én még nem találkoztam olyan terheléses vérvétellel, ahol nem 120 perc volt a vége. Milyen doki kérte ezt neked nődoki, vagy endokrinológus?
2015. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!