Ilyenkor mennyi az esely a terhessegre?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Januar 15.en fekudtunk le a parommal utoljara es lehetseges hogy elovaldek kerult belem. 22.en kellett volna megjonnie, de mivel nem jott (es nagyon felos vagyok) meg az nap teszteltem ami egyertelmuen negativ lett, masnap megjott es normalis 6napos ciklusom volt, ugyan olyan mint amilyen eddig( a mennyiseg is az allaga is)

Ha terhes lennek akkor mar most jelentkezett volna a jele ?



2016. jan. 27. 19:19
 1/3 anonim válasza:
Szerintem igen, valószínűleg ebből most nem lett baba. Még nem nagyon hallottam olyanról, akinek terhesség alatt megjött... :D
2016. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megjött. Rendesen. Ennyi.


Az, hogy előváladéktól teherbe ess, lehetséges, de kevesebb az esélye.

Az, hogy terhesség ellenére ne mutassa a teszt, lehetséges, de kicsi az esélye.

Az, hogy menstruálj rendesen terhesség ellenére,lehetséges, de nagyon kicsi az esélye.


Ezek együtt? Őszintén nagyon kicsi az esélye.

2016. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En halottam olyat akinek Megjött baba melett de nem a szokasos modon vagy csak par napig tartott neki vagy kimaradt Megjött kimaradt , szoval nagyon keves az esélye :)
2016. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!