Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bonyolult. Hogy tudassa egy...

Bonyolult. Hogy tudassa egy nő, hogy gyereket szeretne?

Figyelt kérdés
Az én problémám kicsit macerásabb mint normális kapcsolatokban. Mivel a párommal soha nem éltünk szexuális életet. 31 éves vagyok, valahogy mostanság eszembe jut a gyerek téma, sőt ma álmodtam is róla. Fura volt, de nem rossz. De ilyenről beszélni a párommal... el nem tudom képzelni hogy kezdhetnék bele... még csak nem is szexeltünk soha, a témát is kerültük, és most emlegessem hogy gyereket akarok a közeljövőben? Szerintem ő nem akarna, max belemenne amiatt hogy én akarok. De az megint csak nem jó úgy. Mit kéne tenni ilyen esetben?
2016. jan. 28. 09:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,de ennyi erővel egy növénnyel is lehetnél párkapcsolatban...
2016. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, én szétcsúsztam.

Akkor, ma este rendelj kaját, nyiss fel egy üveg bort, és kezdeményezz!!

Nekem az jutott az eszembe, hogy nem meleg a te párod?

Nem bántani akarlak, de sem az nem normális, hogy nincs szex, sem az, hogy nem tudtok beszélgetni.

Komoly a baj, legalább a szex részét oldjátok meg gyorsan, holnap rá ér a beszélgetés!

2016. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy mi vagyunk az egyetlen pár akiknél nincs szex. Szerintem vannak bőven emberek akik aszexuálisok vagy minek nevezik a szexuális vágy hiányát. Lehet a párommal is ez a helyzet. Tök mindegy mit csinálok, nem látom rajta, hogy vágyna rá vagy akár érdekelné a téma. Én pedig képes vagyok elfogadni ezzel együtt. Mert nekem ugyan vannak vágyaim, de ritkán...és nem tartom fontos dolognak a szexet. Jó dolognak sem. Szóval megvagyunk nélküle. Őszintén már arra is gondoltam hogy az örökbefogadás egyszerűbb téma lenne, ahhoz szex sem kell. De gondolom annak a folyamata meg nagyon macerás. Aztán nem élünk túl jól sem, gondolom ezt is nézik... kizárt hogy egy gyereket ránk bíznának ha megtudják mennyiből élünk.
2016. jan. 28. 10:53
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, én a helyedben gyorsan szakemberhez fordulnék.Sajnos , ami köztetek van , az nem egészséges.
2016. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%

Juj, de szűk látókörűek a válaszolók. Akkor mondok egy kiguglizni való szót: ASZEXUÁLIS

A szóban forgó pár ugyanis aszexuális. Nincs ebben semmi különös.


Válaszom a kérdésre: valahogyan mégis erőt kellene venned magadon, és beszélgetni erről a pároddal. Ha ez nem megy, akkor esetleg le is írhatnád.

2016. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

egy pár ahol elméletileg 2 egészséges fiatal van együtt ott k.nagy baj van ha 6 év alatt nincs szex!!!


rem ez kamu!

2016. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%
Szűk látókör? Inkább egészségesek vagyunk, mert a szex az egészséges élet része. Aki 30 évesen nem vágyik arra, hogy nemi élete legyen az beteg. Ez tényleg ennyire egyszerű. Akár szimpatikus ez a megnevezés, akár nem, de egy egészséges szervezetben, amiben jól működnek a hormonok, van vágy is. Ha nem az adott személy iránt, akkor más iránt, de van. Aki meg hormonálisan beteg, talán nem kéne gyereket szülnie.
2016. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel neked vannak vágyaid, így nem lehetsz aszexuális. Én is voltam olyan kapcsolatban, pedig volt szex, ahol azt mondhattam, hogy nem annyira jó, elfogadtam, mert nem tudtam, milyen az, ha jó!!!

Te tudod, a te életed. De én nem pazarolnám el az éveimet ha a helyedben lennék. Egy életünk van, és igen is, a szex az jó!! Ha megtalálod hozzá a társad. De itt nem csak az a gond, hogy az nincs, hanem az is, hogy a kommunikációtok is nulla. Ha neked jó ez az élet, hát éld. Én csak szóltam, hogy lehet máshogy is.

2016. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

tekintsünk el attól hogy nincs szex.

de ti konkrétan nem is beszélgettek csak az időjárásról?

együtt éltek?

minek vagytok együtt?

szobatársak is jobban ismereik egymást

2016. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem beszéltetek hat év alatt arról, hogy milyen jövőt szeretnétek? CSak éltek egymás mellett, mint a szobatársak? Még a szobatársammal is beszélgettem arról, mit szeretne 5 év múlva, pedig csak barátnők voltunk, vagy még annak is túlzás nevezni. Ezt hogy lehet elkerülni? Miről beszélgettek? Mi az, hogy együtt vagy valakivel évek óta, és nem tudod, hogy kezdenél bele??? Ejj... és ha komoly gond lenne?
2016. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!