Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bonyolult. Hogy tudassa egy...

Bonyolult. Hogy tudassa egy nő, hogy gyereket szeretne?

Figyelt kérdés
Az én problémám kicsit macerásabb mint normális kapcsolatokban. Mivel a párommal soha nem éltünk szexuális életet. 31 éves vagyok, valahogy mostanság eszembe jut a gyerek téma, sőt ma álmodtam is róla. Fura volt, de nem rossz. De ilyenről beszélni a párommal... el nem tudom képzelni hogy kezdhetnék bele... még csak nem is szexeltünk soha, a témát is kerültük, és most emlegessem hogy gyereket akarok a közeljövőben? Szerintem ő nem akarna, max belemenne amiatt hogy én akarok. De az megint csak nem jó úgy. Mit kéne tenni ilyen esetben?
2016. jan. 28. 09:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%

"Juj, de szűk látókörűek a válaszolók. Akkor mondok egy kiguglizni való szót: ASZEXUÁLIS

A szóban forgó pár ugyanis aszexuális. Nincs ebben semmi különös"


De bizony, van benne különös,ugyanis egy egészséges felnőtt ember nem aszexuális,hacsak nem működik az endokrin rendszere vagy nem érte súlyos trauma!

Mit tudnátok nyújtani annak a gyereknek??? Először is nincs szex...aztán meg még nem is beszéltek egymással...a gyerekkel sem beszélnétek???

Aztán meg kiderül,hogy csórók is vagytok,de minimum gondot okozna eltartani...

Ne vállalj gyereket,ezt a csávót meg dobd ki,mert ha egyszer megcsap a tavasz és beleunsz a langyos f.osba,akkor minden f..szra rá fogsz ülni!

2016. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérdezted mit kéne tenni ilyen esetben? Ha ez mind igaz, amit leírtál, akkor három lehetőséged van szerintem:

- a mai nap fordulópont az életetekben, elkezdesz végre normálisan, felnőtt emberhez méltóan kommunikálni és kitálalsz töviről hegyire mindent a pasasnak, aki a párod. Rászánod magad és elmondod, hogy te gyereket szeretnél, gondolja át, hogy ő mit akar, egyáltalán hogyan tovább, kap rá mondjuk egy hetet.

- fogod magad és keresel egy normális, egészséges, nem impotens férfiembert

- hagysz mindent úgy ahogy van, az egész gyerek-dolgot úgy ahogy van elfelejted, szépen eléldegéltek egymás mellett (de nem együtt), elmegy melletted az élet, és majd 20 év múlva meg úgy megbánod, mint a sz@rt...

ne haragudj, de ez nem élet! Gondolkozz már, még csak 31 vagy!

2016. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Jesszus :O 6 éve vagytok együtt, és nem szexeltetek? Ezt hogy lehet bírni?
2016. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdező megtennéd hogy leirod egy napotokat?Ébredéstől fekvésig.Azt se hagyd ki kérlek hogy mit mondtok egymásnak..Talán jobban belelátunk.Esetleg részedről ird le azt is hogy érzed magad mindeközben.Például zavarban vagy reggelikor vagy ha érted megy a munkahelyedre vagy ilyesmi...
2016. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!