Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van valaki aki bromot kapot...

Berbekar linda kérdése:

Van valaki aki bromot kapot hogy mikor kell abba hagyni a szedését? Mert a dokim

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy mèg egy hètig szedjem ès utána már nem kell.5-hetes babocás vagyok ès már nagyin vágytunk rá,nem szeretnèm ha gond lenne belöle.
2016. febr. 24. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

igaz én nem bromot szedek,de magas prolaktin szintre kaptam norprolacot.a 13.hétig szedtem a megszokott dózisban,és utána fokozatosan építettük le.Kb 2 hét alatt hagytam el.

23 hetes vagyok, semmi gond nem volt így :)

Annyit mondott még a dokim,hogy ahány orvos annyi elmélet,de ha túl hamar állítják le vetélést okozhat.

2016. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nektek mennyi volt a prolaktin szintetek, hogy bromót adtak rá? Nekem 627,9, holnap megyek endokihoz.

A bromokriptin szedése után ti mikor lettetek babásak? :)

2016. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a norprolacos vagyok,de pontos számra nem emlékszem, csak arra,hogy 6x-osa volt a normál értéknek a prolaktin szintem.de ami zavaróbb volt az a tejcsorgás :-/ 2014. decemberében derült ki, akkor kezdtük felépíteni a norprolacot. a férjemmel 2 kontinens választott el -ő is magyar,csak külföldön dolgozott-, februárban repültünk vissza 2015-ben. miután visszaértünk pont túl voltam középidőben.így jött a következő ciklus,majd nem jött meg. szóval mondhatni, hogy az első ciklusban összejött.missed ab lett belőle májusban. majd missed ab után ismét nem jött meg... egyetlen egyszer szakadt ki az óvszer, teherbe estem akkor ikrekkel. szintén missed ab lett,de már a 9. héten.minden előjel nélkül -mint kiderült egy bétablokkoló gyógyszer volt a ludas-. ezt követően volt egy ciklusom. mondta a dokim pharmatexel védekezzünk. így is tettünk... szeptember 14.én jött meg utoljára :) a dokim mondta, hogy írjak mostmár könyvet,hogy hogyan esek ilyen könnyen teherbe. dehát magam sem tudom :) azon kívül,hogy minden együtt töltött perc boldogság a férjemmel.Pedig van rajtam plusz súly is, és pajzsmirigy alulműködés is van, ja és persze IR is. PCO viszont nincs.
2016. febr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!