Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikunk volt. Ezek bíztató...

Lombikunk volt. Ezek bíztató jelek?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk ET+6. napon. Két 5 napos embriót kaptam vissza. A beültetés utáni napokban többször szurkált, enyhén görcsölgetett a hasam, amit mára már kevésbé érzek. Viszont a melleim oldalt és alul érzékenyek, éjszakánként lever a víz, állandóan melegem van és időnként felébredek arra, hogy szúr hol az egyik, hol a másik petefészkemnél. Sokat pihenek még, de ha felkelek sétálni egyet, akkor húzódik a méhem, nem is esik jól sokat fent lenni...
2016. márc. 6. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más más. Nekem ugyanezeken a napokon, ugyanezek a tüneteim voltak! a progi pótlás is okozhat ilyeneket egyébként. De én teszteltem 8. és 9.napon pozit! Aztán el is mentem hcgt nézetni, mert már emelyegtem is. Hiszen tünet akkor van, ha van hcg... Sok sikert!
2016. márc. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Nem akarom magam túlságosan beleélni, de nagyon pozitív (meg)érzéseim vannak... és napról napra erősödnek!
2016. márc. 7. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Szurkolok :)
2016. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. márc. 7. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor nekem sikerült akkor rólam is ömlött a víz még melegkiütések is kijöttek rajtam, pedig hideg évszak volt. Drukkolok!
2016. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Drukkolok neked!! :)
2016. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz kedves kèrdező ?vàrjuk az eredmènyt ☺megy a drukkok
2016. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Teszteltem, de teljesen kétségek között vagyok... Tegnap reggeli x-epil 25-ös nagyon halványan pozitív, délután nem bírtam magammal és csináltam egy clear blue-t, ami egyértelműbben pozitív lett. Erre ma reggel megint x-epil halványabb lett, mint a tegnapi... Holnap lesz vérvétel, akkor majd kiderül...
2016. márc. 10. 08:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező, hogyan alakult?
2016. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!