Laparoszkópiás műtét?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni! Márc.16-án lesz laparoszkópiás műtétem Pécsen, és arról szeretnék infót kérni, hogy mi lesz a műtét menete? Sajnos nem mondtak sok infot, sőt csak annyit, hogy 16-án reggel 7:10-re menjek, előtte éjféltől ne egyek, és ne igyak.

2012-ben volt már ilyen műtétem, akkor előtte nap befeküdtem, hashajtás, beöntés volt. Mennem kellett előtte háziorvoshoz EKG-ra+teljes vérkép. Most ezt sem mondták... Aznap fognak mindent megcsinálni? Babát szeretnénk, volt egy cisztám, ami remélhetőleg felszívódott, és csak szeretne körül nézni ismét a doki. Amitől még félek, az a dréncső. Szerintetek lesz? Ne haragudjatok, lehet, hogy kicsit értelemtlen dolgokat írtam, de kezdek parázni... :(


2016. márc. 10. 15:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ooo de sajnálom :( nekem is halasztani kellett, de én szerencsére egy hét után kaptam új időpontot. igaz nekem azért kellett halasztani mert nem jött meg időben a menszeszem. ne aggodj a műtét miatt 1-2 túl leszel rajta, én se gondoltam volna :) pedig tőlem jobban biztos nem félt még senki :D én közel 2évig halogattam a műtétet.
2016. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Most megyek lapar után varratszedésre, szóval friss az élmény. Nincs dréncső. Lapar volt nekem is diagnosztikai célból. Nem találtak semmit, bekukkantottak csak. Nem volt beöntés. Előtte nap kicsit koplaltam (talán ez volt a legrosszabb). Aznap reggel befeküdtem, nyugtató, branül, vártam a soromra (3. voltam aznap)műtét, egy éjszaka, másnap már otthon voltam. Friss vérképet,EKG-t, mellkasröntgent vittem. Előtte voltam 1 héttel aneszteziológiai egyeztetésen.
2016. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!