Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet hogy emiatt nem jön a baba?

Lehet hogy emiatt nem jön a baba?

Figyelt kérdés
Ma derült ki hogy a páromnak prosztata megnagyobbodása van. 12 hónapja nem érkezik a csoda. :(
2016. márc. 16. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem okoz önmagában gondolt. Inkább az h így a párod hajlamosabb a baktèriumokat ,,gyűjteni,,.

Egy gyenge felfázás ,húgyúti fertőzès, húgyhólyag gyulladás nagyban rontja az esèly élet. Lehet h csak annyit èrez ,hogy többször megy vízeletett űríteni....

Egyszóval igyon sok folyadèkot, a legjobb ha szènsavmentes ásványvizet ., esetleg az is segíthet ha feltöltő a fèrfi is erre s te is a vitamin raktárak. Neki egy kis C vitamin, neked Mágneses B6 segíti a fogantatás, nekem bevált!!!!!

Vagy terhes vitamint is szedhetsz.

Pihenj sokat és ne idegeskedjetek! :)

2016. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magne B6!

A telóm túl okos.átírta amit irtam

2016. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!