Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért van az, hogy az abortusz...

Miért van az, hogy az abortuszt támogatja az állam a meddőséget az az a lombikot és a hozzá tartozó vizsgálatokat nem?

Figyelt kérdés
Számomra hihetetlen ami ma történt velem. A páromnak mennie kellett genetikai illetve hormon vizsgálatra azoospermia miatt. Xy deléció, y kromoszóma + hormon VÉRVÉTELRE az Istenhegyibe és mindez 80.000ft. Döbbenet hogy mi pénzt elkérnek érte.1 hónapja kezdtük el.Velem minden rendben.A párom spermium vizsgálata+ here UH a Humancellbe 39.000ft ez 80.000 a köv.konzultáció 15.000 és ezután derül ki hogy lehet vérszerinti gyereke. Ha igen akkor jön a java.Persze hogy minden pénzt megér hogy szülők lehessünk de felfoghatstlan hogy mi van azzal aki ezt nem teheti meg?
2016. ápr. 4. 16:05
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
66%

Aki képes elfogadni az abortusz tényét az érti, hogy az abortuszt miért támogatják, a lombikot pedig miért nem.

Aki nem képes elfogadni annak meg mondhatunk bármit, nem fogja megérteni.

2016. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
43%

En itt azt nem értem, ha leírjuk a saját véleményünk, amit lényegében kérdez a kérdező. Mert kell lepontozni egymást??

En is támogatnám az allam helyében az abortoszt, sot most nem leszek népszerű, de a megélhetési gyerekszulest korlátoznám tb alapon!!!

Amig mi küzdünk itt nalunk is napbarnított "barátaink" egy évente szülnek munkaviszony nelkul!!! Ezt korlatoznam!

Es ötletem van az abortuszta is, tb tamogatotta hagynám annal,aki nem tudja eltartani, de magasabb tb.t fizettetnek vele a következő egy évben legalabb!

2016. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem lenne kedvezmény, akkor talán felelősségteljesebben védekeznének, kétszer meggondolnák hogy megengedjék hogy betegyék nekik egy percre, vagy hogy megfelelően szedik.-e tablettát. Mert tudom, az abortuszosok kedvenc ütőkártyája, hogy nincs 100%-os védekezés.. na de annyi védekezés mellett abortuszra menő nő sincs, mint itt gyakorin...Mert a valóban, rendes védekezés mellett teherbe eső és abortuszra is menő nők aránya az összes abortusz 2-3%-a csak. vagyis száz abortuszból kettő.
2016. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
82%

#13 Egyrészt nem védekeznének felelősségteljesebben.

Én védekezek gyógyszerrel, rendesen szedem és ha 100ezer lenne az abortusz, akkor sem védekeznék ennél jobban.


Aki pedig fogamzásgátlásnak használja az abortuszt az vagy menne pincékbe elintézni a dolgokat, vagy a végén lerendezné egy egyszerű vízbefojtással, kukába dobással.


Másrészt azok után, amit az orvosomtól hallottam, nem csodálom ha ennyi a gyógyszer melletti teherbeesés.

Egykomponensű gyógyszert szedhetnék, egy olyat, amit szoptatás mellé szoktak felírni. A doki azt mondta, hogy nagyon pontosan kell szednem és 6 hetente azért teszteljek.. A pontossággal nem is lenne baj, de ezekszerint lófszt sem ér, mert könnyen teherbe eshetek így is. Na most ha valaki ilyen szintű gyógyszert kap (és láttam már kérdést, ahol a kérdező abortuszra készült és leírta azt a gyógyszer nevet, amit nekem is fel akartak írni), akkor nem csodálom, ha ennyi a véletlen teherbeesés.


Persze sokan felelőtlenek, de a fogamzásgátlásra nem figyelnének jobban.

2016. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó! A fogamzásgátlás nem ingyen van, nyilván az is szempont nemelyiknel. Azt kellene ingyenesse tenni legalább egy bizonyos korosztalynak - van olyan ország pl, ahol 18-26 között ingyenes.


Utolsó Előtti!

Milyen jogon fizettetnel vele többet? Ennyi erővel valakinek dönthetne úgy, hogy őt meg marhára nem érdekli, ha xnek csak lombikkal lehet gyereke, ő azt a támogatást nem tartja jónak, fizessenek ok több tbt

2016. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
18%

#15 Én ugyan nem ellenzem az abortuszt, de azért reagálnék a tb fizetős ötletre és a reakciódra.


Ha valaki balesetet okoz és összetöri az autót, azt visszaléptetik a létrán és drágább lesz a biztosítása..

2016. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
35%
Értem. Tehát ha becsuszik valami, akkor fizessen többet. Ez csak az abortuszra vonatkozna, ugye? Tehát hátrányos megkülönböztetés.
2016. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezt mondtam, nem is az én ötletem volt, de pont annyira "igazságos" az összetört kocsi, mint a becsúszott gyerek. Az ilyen baleset után pedig növelik a biztosítási összeget, már ami az autót illeti.

Nem elemeztem ki, hogy mennyire lenne jó ötlet, nem is érdekel, csak gondoltam reagálok rá és hozok egy példát, hogy ilyen létezik.

2016. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
51%

A különbség szerintem az, hogy az egyik betegség lényegében, a másik (itt bem az önhibájukon kívülieket értem) saját önmagának a felelőtlensége! Végeredményben a biztosítás példája valóban hasonló. Bar errol az jut eszembe, hogy ha baleset er akkor is ellátnak.

Pont most mondja a híradó, hogy az abortuszt akarjak Lengyel országban betiltani.

Szóval nem vagyunk egyformák, de az orvosi kezelések fizetős része sok esetben igazságtalan akkoris, mint sok minden mas az eletben.

Es mondom ezt ugy,hogy nem magam akarom sajnáltatni, hanem azokkal erzek egyutt akik nem tehetik meg, hogy kifizessek!

2016. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
71%
Ha belegondolsz, az abortusz olcsóbb, mint a nem kívánt gyerek felnevelese, tehát az államnak is jobban "megeri". Amúgy meg továbbra se jó a balesetes -biztositasos példa. Azt ugyanis akkor minden onhibabol bekövetkezett egészségügyi probléma esetén alkalmazni kellene.
2016. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!