Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kaáliba a vizsgálatokat hány...

Kaáliba a vizsgálatokat hány hónapig fogadják el? Gondolok a hormonvizsgálatra, ekg-ra, vérképre. Stb

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 20:43
 1/6 LadyLoss ***** válasza:
Nekem a fél éven belülieket fogadták el.
2014. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Hormont ,vérképet is?
2014. szept. 21. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapot tudok.
2014. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LadyLoss ***** válasza:
A hormonokat nem tudom követni, mert van amit újra kértek van amit nem, van amit először nem kértek, aztán másodszor igen. De az általános vérkép, vizelet, EKG azt újra kellett csinálni.
2014. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Győrben 3 hónap; de függ attól hogy első lombikod-e. Ha már nem, akkor talán engedékenyebbek; mert ismerik a szervezeted, ill. ha nem lesz altatás (FET), akkor nem is kell EKG sem pl.

Az AIDS viszont azt hiszem elég ah egy éven belüli. Érdemes megcsörgetni őket, biztosan segítenek...

2014. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek.GYőr és az első lombik.:-)
2014. szept. 22. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!