Ezért én lelketlen vagyok?

Figyelt kérdés
Nem lehet közös gyermekünk a férjemmel. Felvetette az örökbefogadàst, viszont én képtelen lennék rà, hogy 2 idegen ember gyerekét neveljem. :(
2016. máj. 2. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lelketlen, nem mindenki alkalmas rá. De akkor most mi lesz? Nem te tetted fel a spermadonoros kérdést is?
2016. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom nem lesz gyerekük. Donorspermával is egy idegen ember gyereke lenne, az analógia kb ugyanaz.
2016. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem én.

2.De genetikailag legalàbb nekem.közöm lenne hozzà, én hordanàm ki, de 2 idegen ember gyerekét képtelen lennék. :( a férjem a donorról nem akar hallani

2016. máj. 2. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

A férjeddel szemben miért lenne fair ebben az esetben, hogy te nem vagy hajlandó mástól származó gyereket nevelni, de tőle elvárnád?

Ennyi erővel ő is adhatna spermát egy másik nőnek, majd örökbefogadhatnátok (hogy jogilag ne köthessenek bele) az ő gyerekét. Akkor is kettőtök közül egy ember lenne vér szerinti szülő.

Ez eléggé kettős mérce részedről.

2016. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem lelketlen vagy, hanem igazságtalan.

Neveljetek olyan gyereket, aki vérszerint mindkettőtöké vagy egyikőtöké se.

Nem is értem, ebbe más férfiak hogy mennek bele...

Vagy fogadd el, hogy nem lehet gyereked tőle és kész.

Vagy váljatok el és keress valakit, akitől lehet.


Mindegyik jobb ötlet, mint a donor.

2016. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
azért szerintem nem mindegy (férj szempontjából), hogy a feleségem vérét nevelem, vagy tényleg egy idegenét...
2016. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem is inkább igazságtalan vagy képzeld mar magad picit a férjed helyébe :)

Amúgy ha csak odamennetek megnézni a kicsiket lehet h beleszeretnel

Valamelyikükbe es nemes célt is szolgálnal egyben :) remelem megoldjatok hamar es nem lesz semmi probléma

2016. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!