Cickafark-palastfü kombo segitett valakinek?

Figyelt kérdés

Abban egeszen biztos vagyok, hogy terhes nem leszek mellette, de a ciklusomat legalabb sikerülhet rendezni vele? Öt evig kezeltek egy toltak belem a hormonokat, gyogyszereket amolyan felirok neki valamit, csak hagyjon mar beken alapon. Baba nem lett, de az addig gyönyörü ciklusom teljesen felborult, 21 naponta verzek, van hogy ket hetig, közben egy napos szünetekkel.

A legtöbb orvos annyit füz a temahoz, hogy "jovan". Az endokrinologus, akinel utoljara jartam es egy fel vagyont hagytam azt mondta teazzak, a többit a vervetel utan emailben. Azota nem reagal egyetlen e-mailemre sem. A vervetel brutal progeszteronhianyt mutatott, ehhez sem volt hajlando hozzaszolni.

Szoval van ra nemi eselyem, hogy legalabb a ciklusom rendezödik a teaktol es nem fogok allandoan verezni, ha mar terhes nem lehetek?


2016. máj. 12. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát nekem egyből abban a hónapban összejött a terhesség ahogy elkezdtem....pedig előtte már 6 hónapja próbálkoztunk ovu tesztel...abban a hónapban ráadásul egyetlen egyszer voltunk együtt...szóval szerintem nem csak a ciklus rendezésében de a beágyazódásban is segít :)
2016. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Es te hogy ittad, ha meg emlekszel? 14 napig cickafark aztan palastfü? Egyet v kettöt egy nap? Mindenhol mast talalok hogyan erdemes.
2016. máj. 12. 15:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is segített ez a tea kakaó mbinàció, mert abban a hónapban én is terhes lettem, mint az első vàlaszoló. A cickafarfű az ösztrogén szintet emeli és én a menstruàcióm napjàtól az ovulàcióm napjàig ittam ( kb. 14 nap) napi egy csészével. A palàstfű tea a progeszteron szintet emeli és a beàgyazódàs segíti. Ezt ittam a további napokban, míg meg nem jött a menstruàcióm ( vagyis akkor màr nem jött meg :) ) napi egy bögrével.
2016. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

napi egyet, vacsi előtt kb. 1 órával, éhgyomorra...ciklus első felében a cickafarkot, ovu után pedig a palástfűt.

és Evitamint is szedtem, azt hiszem minden nap egyet és azt is csak a ciklus első felében.

2016. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem, bocs, kettőt! egyet ébredés után rögtön és utána fél óráig nem is reggeliztem.
2016. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nàlam hosszú és szabàlytalan ciklusra (25-40 napig minden), pecsételő és elhúzódó vérzésre (tizenix napok), elmaradó ovulàcióra, és túl rövid luteàlisra volt megoldàs ez a 2 tea.

Reggeli előtt min. fél óràval, 1 ek. teafű 2 dl forróvìzzel, 10 perc àztatàs utàn, langyosan, cukor nélkül, fémmel érintkezés nélkül, napi 1-szer. A 14. napig vagy ovuig cicka, utàna a vérzésig palàstfű (vagy a 12. terhességi hétig).

2016. máj. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem menzesz ciszta es fogadtatásban is segitett es meg a közérzetnek is jobb lett

Persze a gyógytea nem gyógyszer szóval türelem kell valakinek előbb valakinek később segít nekem 2-3 hónap után jött meg a hatása fokozatosan :) attól is függ hogy tudod e hogy kell elkészíteni es alkalmazni mennyit kell vagy szabad inni stb

2016. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Akkor remenykedek, hogy elharitja a karokat.

Utolso: mi a helyes ekeszitesi mod, mert mindenhol mashogy van leirva ki hogy itta.

2016. máj. 14. 07:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert tobbfele keppen felel meg.

Nalam igy sikerult:1 honapig palastfu

1honapig cickafark , mind a kettot ugy kezdd h elso heten max 3-5 decit iszol aztan mar fokozatosan emelheted 10-13 deci ig.:) minden heten 5 napig idd. :) pihenonap kell!!

Es igy nem valt be: egyik heten ez masikon az, ez tea nem gyogyszer ido kell h feldolgozza a szervezet es bejusson ahova kell.::

2016. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elkeszitesi mód melegits vizet vagy forralj de en sosem forraltam , es utana MUANYAG poharba öntsd ât, azutan tegyel bele gyogynovenyt (egy literhez ket evokanal max) varj 10-15 percet TOBBET NE! Ne erjen hozza fa vagy fèm !!!! Ez fontos. Aztan szurd le ketszer es ihatod. Ne huzd le hanem kortyolgasd . En 4decit keszitettem el max es az ket napig eleg volt nembaj ha nem fogy el elso nap.

Ket nap utan keszits ujat. Ne melegitsd ujra! Maximum langyosra szabad. Cukor es citromle ne menjen bele se edesitoszer. Maximum méz es rendes citrom leve de ezt meg azelott tedd bele h benne van a gyogytea.:)

2016. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!