Cickafark-palastfü kombo segitett valakinek?

Figyelt kérdés

Abban egeszen biztos vagyok, hogy terhes nem leszek mellette, de a ciklusomat legalabb sikerülhet rendezni vele? Öt evig kezeltek egy toltak belem a hormonokat, gyogyszereket amolyan felirok neki valamit, csak hagyjon mar beken alapon. Baba nem lett, de az addig gyönyörü ciklusom teljesen felborult, 21 naponta verzek, van hogy ket hetig, közben egy napos szünetekkel.

A legtöbb orvos annyit füz a temahoz, hogy "jovan". Az endokrinologus, akinel utoljara jartam es egy fel vagyont hagytam azt mondta teazzak, a többit a vervetel utan emailben. Azota nem reagal egyetlen e-mailemre sem. A vervetel brutal progeszteronhianyt mutatott, ehhez sem volt hajlando hozzaszolni.

Szoval van ra nemi eselyem, hogy legalabb a ciklusom rendezödik a teaktol es nem fogok allandoan verezni, ha mar terhes nem lehetek?


2016. máj. 12. 13:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
El vagyok ájulva. Közeledik a 14 nap és nekem nyákos folyasom es enyhe szurkálásom van, ami kb. egy éve nem volt. Ha ezek után 28 napra jön meg, akkor annál mar csak egy dolog lehet jobb. ;)
2016. máj. 19. 12:37
 12/12 anonim ***** válasza:

Tea mellett is 26-33 napos ciklusokat produkàltam, de kit érdekel, hogy, nem óramű, ha a amúgy minden oké.

Na ezzel csak.azt akartam mondani h semmi baj ha nem 28 napos lesz a ciklusod. A lényeg, hogy elég hosszú legyen a luteàlis is.


Sok szerencsét:)

Az én teàs babàm pont az àgyunkban szundìt 😃

2016. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!