Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha méhen kívüli terhességem...

Ha méhen kívüli terhességem van és csak kedden tudok dokihoz menni az mekkora baj?

Figyelt kérdés
Már voltam dokinál és méhen belül nem látott semmit és sajnos a tüneteim is arra utalnak hogy ez nem sima terhesség. Kérem szépen csak olyan irjon kommentet aki biztos abban amit mondd!

2016. máj. 15. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Lehet belőle nagy baj. Nem tudsz bemenni egy kórházba hamarabb? De a dokid sem értem, miért hagyott elmenni, ha méhen kivülire gyanakszik? Vagy nem lehet, hogy csak túl korán mentél és azért nem látott még semmit?
2016. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy,kb.mennyi idős?A méhen kívüli terhesség a 8-9.hét körül szokott nag bajt csinálni,mert akorra lesz akorra a baba.
2016. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elvileg 6.hét. De még a petezsák sem volt ott. Barnás színű folyásom van. reggeli rosszullétek nincsenek.

Lázas is voltam. Pénteken este voltam ügyeleten és kaptam szurit a lázra. És azt mondták ha erősödnek a panaszok menjek oda vissza. 😞

2016. máj. 15. 14:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én bemennék a kórházba.

Olvastam pár ilyen történetet: szétroncsolódott a petevezeték, belső vérzés stb.

Szóval lehet belőle életveszélyes helyzet is.

2016. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ma munka után Bemegyek a kórházba.köszönöm szépen mindenkinek 😞
2016. máj. 15. 14:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én is bemennék minél előbb.
2016. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nogyogyaszaton vagyok nover.

A mehen kiivuli terhesseg halalos is lehet. Ha gond van, es az vagy, akkor nem kedden mesz dokihoz, hanem rosszul leszel es roham mento visz a korhazba. Ne varj.

2016. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
akár bele is halhatsz, de meddőség is kialakulhat. Ne késlekedj, menj még ma be. Épp nyáron volt nálunk hasonló eset, azt hitték vakbél és jegelték, mire feltűnt nekik hogy nem az van már átszakadt a kürt.
2016. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
mihamarabb menj korhazba, egeszseg nem jatek!!! sajat erdekedben mondja itt mindenki, hogy menj, amint tudsz.
2016. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miújság kérdező?
2016. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!