Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szóval lehet még terhesség?

Szóval lehet még terhesség?

Figyelt kérdés

6napja késik a mensim,van egy pozi és egy negatív tesztem,nemtudom most melyik igaz,ma voltam orvosnál nem látott semmit vissza hívott 1hét múlva,lehet hogy azért hívott vissza mert gyanakszik a babára és 1hét múlva már talán látná?

Ill.barna nyákos folyásom van,elég sötét barna és csúnya..a takonyhoz hasonló

Mikor a dr.megvizsgált a hasam aljába mintha ezer kést forgattak volna(még ilyen nem volt)

Émelygek,folyton éhes vagyok ennék egésznap(sosem voltam jó evő)szédülés törrám,hányinger,mensis görcs

Szerintetek?lesz ebből baba?



2016. máj. 18. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
100% Grat
2016. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De most komolyan írtad vagy csak úgy rá vágtad?papíromon ez áll:6cmes uterus afbven endometrium 4mmes.J.o bevérzettnek imponáló cystikus képlet látható.A douglasban szabad folyadék nincs.B.o norm.ovr.gravra jel nem detectalható.
2016. máj. 18. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a 4mm vastag nyálkahártyában nem tapad meg baba. Minnimum 10 mm kellene a tapadáshoz, beágyazódás után bőven 20 mm felett kellene lennie. :(
2016. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az UH leleted alapján én azt mondanám, hogy a jobb petefészkeden egy cisztát vélt látni a doki. 4 mm nyálkahártya sajnos biztosan nem terhesség... :((
2016. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoval akkor a teszt a ciszta miatt lett pozi?es attol nemjon meg a mensim?
2016. máj. 19. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:
ciszta IS produkálhat + tesztet. nézzes hcg-t vérből, az a tuti
2016. máj. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ennyi késéssel +2 pozitív teszttel nekem 13mm endometriumot mért, ami terhesség esetén MINIMUM 8mm...állítólag.
2016. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!