Teherbeesés? Hogyan?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy az oldal tele van menstruációs időpontokkal, meg hőmèrsèklet görbèvel( legalább tanultam valami újat) meg hogy hánynaponta szeretkeznek, stb... Ès mègsincs gyerek belőle, amikor más meg kiszakadt gumitól úgy marad?

Na most nem bunkó akarok lenni, csupán nyersen fogalmazok, hátha egyèrtelmű.

Nincs is már olyan, hogy gyereket akarnak, csinálják egyszer-kètszer ès..hopp...kèt csìk. ???

Meg hogy valakik èvekig próbálkoznak nem jön össze, a másikkal meg egyből? Ott valami más is lehet a háttèrben..


2016. máj. 27. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem értem mi a kérdés...


nem épp olyan könnyű teherbe esni, mint azt sokan gondolják...

2016. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló ott a pont ;)
2016. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Egyén függő. Ha rámnéz a férjem, már attól is terhes leszek.
2016. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt gondolom, hogy inkáb párfüggő ha egyik sem meddő. Egyre több ilyen problèmába futok bele. Másnak meg elsőre sikerül. Úgy is, hogy akarja, úgyis ha nem. Vajon a tapletták befolyása lehet? Hallottam olyanokat is, hogy elhagyják a tablettát ès elsőre sikerül is, mások pedig a tablettát okolják, ès ovulációtól elkezdve mindent számolnak.

Nem teljesen tapasztalatlanul ìrok, de a variációk èrdekelnek. Biztos mind a kettő akarja? Nőkre jobban jellemző az, hogy nagyon rágörcsölnek a gyerekre. Lehet ez is benne?

2016. máj. 28. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs két egyforma ember, egyforma pár, egyforma nemi élet....stb...stb...

2. Nem 1x hallottam a "becsúszott" "kiszakadt a gumi" mondatokat. A fele se igaz. Biztos vagyok benne, hogy akarták, vagy tisztában voltak ezek a párok a kockázatos védekezéssel, csak valami oknál fogva (általában életkor, anyagi helyzet..) nem akarják felvállalni

Ez az én véleményem.

2016. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mostanában látok egyre több ilyet ugyh ismerősi körben mèg nem nèztem szèt itt pl van egy lány 15èvesen úgymaradt mert nem tudta meg időben.

Plusz nekem ia volt egy eset. Egyetlen egyszervtörtènt meg a dolog, akartam is meg nem is. Az körülmènyek miatt nem vállalhattam amúgy akartam, ès mègis. Se hőmèrő se tervezgetès se semmi. Ès a pasi is az volt akitől akartam volna majd...de az az este nem ìgy volt kigondolva...

2016. máj. 28. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!