Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan akinek Clostilbegyt...

Van olyan akinek Clostilbegyt és Ovestin írt fel a doki 3 hónapra UH figyelés nélkül? Vélemény?

Figyelt kérdés
Fogigátló abbahagyása után nem indult meg a peteérésem (progi szintem alacsony)ezért kaptam Closit, de 3 hónapi adagot írt fel a doki és azt mondta h menjek el majd egy 21. napi vérvételre meg a 3 havi után menjek vissza hozzá h megnézzük UH-n h nem e lettek cisztáim. 5 napi 2x1-et kell szednek utána 10 napig Ovestint. De azt nem tudom mire kell szednem? Vélemény?

2015. febr. 20. 07:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, nekem. Nem tartottam nyerő ötletnek, tekintve, hogy fogalma sem volt, miért nincsen peteérésem egy sikeres terhesség után. Végül a receptet még nem váltottam ki, amikor 12 hó sikertelenség után teherbe estem :) Így utólag szerintem lelki okai lehettek a sikertelenségnek, hiszen átadtam az irányítát az orvosomnak, amikor sikerült :)

De amúgy UH követés nélkül NAGYON rossz ötletnek tartom a Closti szedését, így utólag még inkább!

2015. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!