Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt inszeminációhoz?

Clostilbegyt inszeminációhoz?

Figyelt kérdés
A dokin csak Clostilbegytet írt fel (első alkalom), pedig előtte volt szó szuriról is. Örüljek vagy ne, sikerülhet így is az inszem?
2016. jún. 24. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Persze, nekem simán itthon készült a kisfiam Clostyval, inszemináció se volt, se repesztő. Mi az oka, hogy nem próbálkozhattok pár alkalommal csak úgy otthon a Closty mellett? Gyenge a sperma, vagy a nyákkal van baj, öli a spermákat?
2016. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
PCT teszt pozitív, 1,5 év alatt valószínű emiatt nem sikerült, hiába próbáltunk mindig időzíteni is.
2016. jún. 24. 19:39
 3/7 Manka68 ***** válasza:
Ha egyébként is van peteérésed, akkor elég a closti, itt csak az a lényeg, hogy biztosan legyen érett tüsző az inszem napjára.
2016. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mi is inszemre készülünk, nekem is colostit kell szedni, de volt 3 colostis hónap hátha spontán összejön de nem . Kérdezném hogy mi is pontosan az a pct teszt hogy csinálják? Lehet hogy nálunk is ez lehet s probléma , arra gondolok. De akkor inszem el sikerülhet? Köszönöm a választ!
2016. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

PCT teszt: [link]

2016. jún. 26. 21:29
 6/7 anonim válasza:
Mi is inszemre készülünk, nekem is colostit kell szedni, de volt 3 colostis hónap hátha spontán összejön de nem . Kérdezném hogy mi is pontosan az a pct teszt hogy csinálják? Lehet hogy nálunk is ez lehet s probléma , arra gondolok. De akkor inszem el sikerülhet? Köszönöm a választ!
2016. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző vagyok: Bocsi még egyszer elküldtem. Köszönöm a linket
2016. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!