Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet hogy a lentiek ellenére...

Luna20120323 kérdése:

Lehet hogy a lentiek ellenére baba lenne a dologban?

Figyelt kérdés
A peteéréstől kb 2 hétig fájt a hasam (nem jellemző rám a hasfájás, leszámítva a peteérés környéki napokat) 13-15 napokon rózsaszin folyásom volt és 16.ra nem vártam..17.én este erősebb vérzés jelentkeze ami 19 én délben elmúlt azóta órákra elmúlt és egy kevés (pár cseppnyi jelentkezett)ma csináltam tesztet ami negati..reménykedhetet még vagy most sem sikerült volna?

2016. júl. 21. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megjött.Teszt negatív...

Új ciklus új remény

2016. júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az elso irta.

Ne beszeld be magadnak. Ugy nagyobb a csalodas is.

2016. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem beszélem be magamnak csak félek attól hogy kiujulnak a cysztáim..ha nem jön meg rendesen az egyik jele annak is..2 és fél éve nagyon durva dolgokon mentem át ez miatt..és jobban örülnék egy babónak mint hogy azt még egyszer átéljem..
2016. júl. 22. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!