Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyire gyakori terhesség...

Mennyire gyakori terhesség alatt a menzesz?

Figyelt kérdés
Mert én eddig abban a tudatban éltem, hogy terhesség alatt az anyukának egyáltalán nem jön meg, csak ha méhen kívüli terhességről van szó. Mennyire gyakori, hogy áldott állapotban mégis megjön a menzesz, és erre mi a magyarázat?

2016. aug. 24. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesseg alatt nincs menstruacio. Ha lenne menstruacio, akkor nem lenne baba. Verzes esetleg lehet, de ez terhesseg alatt egyaltalan nem normalis. Nem feltetlenul jelent nagy problemat, de orvoshoz kell fordulni vele.
2016. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
49%
Szerintem nem gyakori. De az orvosoddal minden ilyesmit meg kell beszélni, kérdezni stb
2016. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, egy jó ideig nem is tervezem, ami azt illeti, csak 17 éves vagyok. :D Csak érdekelt, ezért kérdeztem meg.
2016. aug. 25. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Magyarorszagon a nők 0,2% menstrual terhesen ( tavalyi atlag)

Europaban 1,7%

2016. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél még 4 hónapig jött meg, a másodiknál 2 hónapig, a harmadiknál 1 hónapig, a negyediknél 3 hónapig. Doki szerint öröklődő dolog lehet, anyumnál, nővéremnél ugyanez volt.
2016. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!