Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A Gonal-f injekció okozott...

A Gonal-f injekció okozott valakinél allergiás reakciót? Bőrpírt, viszketést, hólyagocskákat? Ha igen, mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Kb 6 órával a beadás után jelentkeztek nálam ezek a tünetek. Az egész hátam piros volt, valamint a karom is, es apro holyagok voltak rajta. Viszketett es enyhén égett. Dokim sajnos csak hétfőn elérhető. Mindez hajnalban 4kor történt. Mit csináljak? Folytassam a szurit?

2016. aug. 27. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a helyén jelentkezett piros viszketés de 30 perc és elmúlt. Szerintem nem normális! Próbálj meg valakit elérni. Ügyelet vagy sürgősségi hátha valaki tud segíteni.
2016. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt. Nem lehet hogy valami megcsípet vagy öblítőt váltottál és az ágynemű váltotta ki?
2016. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi a választ! Már fél éve ugyanazt az öblítőt használom, igaz, pont 2 napja mostam ki az ágyneműmet, és még frissen fel is húztam, de a második nap okozna ilyet?
2016. aug. 27. 15:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Írtam a dokimnak e-mailt, szokott válaszolni hétvégén is. Soha nem volt semmilyen allergiás reakcióm, azert gondolom, hogy csak a gyogyszertol lehet.
2016. aug. 27. 15:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Irok, hátha valakinek hasznos lesz. Doki szerint igy reagál a szervezet a gyógyszerre. Továbbra is be kell adnom, és meg kell figyelnem magam, szerinte ennél rosszabb nem lesz. Ha mégis, akkor megyek kórházba, már ott is tudnak rólam, mert ma bementem az ügyeletre. Lehet, hogy csak egyszeri reakcio volt, meglatjuk, hogyan tovabb. A doki nagyon kedves volt, megnyugtatott, hogy ne stresszeljek, minden rendben lesz! Jo úton vagyunk! Azt hiszem, ez a mondat kellett most nekem! :)
2016. aug. 27. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia 1-es vagyok!

Örülök :) Remélem minden rendben lesz és sikerrel jártok!

2016. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es! Most is volt éjjel, de csak a karomon. Az ágyneműt ma lecserélem ujra, mert gyanús, hogy lehet, hogy megis attol volt, mert ma délután is ledőltem picit, es megint elkezdett viszketni. Kiültem a kanapéra, es el is mult...
2016. aug. 28. 14:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Megint írok, hátha segít valakinek. Szóval a második szuri utan kezdődött ez az allergiás reakcio, az első alkalommal 6 óra utan jott elo, a második alkalommal 4 óra múlva es 22 óra múlva is, akkor mar nagyon durván, a lábamon is jöttek holyagok. A dokival vegig beszéltem, es mivel mindez hétvégén volt, igy nem tudtuk lecserélni a szurit, de nem akartuk megszakítani a programot se, ezért hétfőn, azaz holnap kell mennem hozzá, és kapok másik féle szurit. Remelem más nem jár igy, hogy rögtön pár napos idegeskedéssel kezdi a programot... Sok sikert mindenkinek!!!
2016. aug. 28. 22:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Uj hírrel jövök, Menopurt kaptam a Gonal-f helyett, és szerencsére semmi bajom tőle. Teljesen elmúltak a kiütések. És most 10 tüszőt láttunk az UH-n, ugyhogy szerencsére a kiütés ellenére működik a dolog! Sok sikert mindenkinek!
2016. aug. 30. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!