Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Minden probálkozás ellenére...

Minden probálkozás ellenére tényleg nincs remény?

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon szeretnénk gyereket.39 éves vagyok, és 4 évvel ezelőtt, pont az ismerkedésünk évében, műtöttek petefészekcisztával, igy csak fél petefészkem van. Azóta többször voltunk beültetésen, de nem volt eredmény. Utoljára azt mondta a kezelőorvos, hogy többet ne is menjünk, mert esélytelen vagyok, soha sem lesz saját gyerekem. Úgy érzem minden tőlem telhetőt megteszek, Aviva torna, gyógyteák, vitaminok, egészséges étrend. Volt vagy van valaki hasonló helyzetben, akinek összejött egy kisbaba?
2016. szept. 9. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
A makrobiotikát is próbáltad? Nagyon kemény étrend, de én több nőt ismerek, akiknek ettől jött össze. Nagyjából másfél, 2 évvel a makrobiotikus étrend elkezdése után sikerült teherbeesniük és egészséges gyereket szültek.
2016. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mire fel mondta? Mi a bajod a fèl petefészken kívül? Keress egy másik intézmény és konzultàlj velük.
2016. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerősöm most szült fél petefészekkel. Keress egy másik dokit.
2016. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos, hogy nemcsak a fél petefészek a gond, mert azzal vígan lehet terhesnek lenni. Szerintem is keress más dokit.
2016. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon biztató és megnyugtató. Tényleg csak ennyi a gond, a fél petefészek ami állítólag kimerülöben van és esetleg az, hogy mindjárt 4o éves vagyok.
2016. szept. 9. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
A kimerülés az igazi gond. Hány sejt és háby embrio szokott lenni?
2016. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ja,hogy kimerülőben van? az gond. Mennyi petesejted szokott lenni,és abból mennyi embrió?

petesejt donoron gondolkoztál már? lehet,hogy az lenne a megoldás.

2016. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Stimulálásra max. 4 petesejt, 2 termékenyült meg. Szerintem fél petefészekböl ez jó eredmény. De volt olyan is, hogy nem volt petesejt. Szó volt petesejt donorról, de ha nem muszály nem venném igénybe. Még az idén próbálkozunk beültetéssel más klinikán - hátha összejön, aztán meglássuk, eléggé szorit az idő.
2016. szept. 10. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!