Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hsg után meddig van barnázás?...

Galyas Melinda kérdése:

Hsg után meddig van barnázás? Fontos!

Figyelt kérdés

sziasztok ! Hsg után meddig véreztetek vagy barnázatok ?

7-én voltam ezen a beavatkozáson ,mind 2 petevezetőm átjárható,de én mai napig barnázok ,főleg ha pisilek akkor van több.írt fel az orvosom clostilbegyt gyógyszert ha megjön 3 napjától kell szednem 5 napig ..és arra lennék kíváncsi hogy 6 nap már lehetünk együtt??? irjatok.mindenre kíváncsi vagyok


2016. szept. 12. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 6 napig véreztem utána, az első 3 nap elég erősen, mint mensikor. A 4. napon már együtt voltunk, persze óvatosan, de nem volt vele gond.
2016. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar nekem 6 napja barnás és nem múlik..a dokim szabin van igy nem is tudok elmenni hozza. Engem kimondottan zavar...nem voltam azóta együtt a párommal.mert igy nem merek..hó végén kell megjönnie a mensimnek.addig csak elmúlik .
2016. szept. 13. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy néhány nap pecsételés előfordulhat, az nem gond. Ehhez képest elöntött a Niagara, de elmúlt :)
2016. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!