Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Súlyosan csökkent hímivarsejts...

Súlyosan csökkent hímivarsejtszám esetén inszem is szóba jöhet, vagy egyből lombik?

Figyelt kérdés
Tudom, persze majd az orvos megmondja. De csak jövő héten megyünk, addig pedig megőrülünk.
2016. szept. 13. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire csökkent és ami van az milyen minőségű?
2016. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szám/ejac:15 millió

Szám/ml:2,5 millió

30% mozgó alak, 2/3 részben lassú, inkoordinált mozgást végző spermiumok

szerkezet: 30% normális, 70% pathológiás

fertilitási index: 5millió alatt

Vélemény: oligozoospermia max (súlyosan csökkent hímivarsejt-szám)

2016. szept. 13. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez lombik lesz. Zárójelben megjegyzem, hogy nekünk 5 millió /ml volt 80%alakilag ép ebből 10% progresszív mozgást végző. Szóba sem jöhetett az inszem. Megkaptam a hormon recepteket és vártam hogy megjöjjön de nem jött. Már 23 hetes kismama vagyok. Szájban tudtam volna rúgni bárkit aki ezeket mondta: Engedd el egy kicsit a baba gondolatát, ne stresszelj, ne számolgass peteérést. . . Tényleg akkor jött mikor megnyugodtam, hogy végre kezdjük a lombikot, végre nekem is lehet gyerekem. Amúgy érdemes labor vizsgálatot csináltatni hogy nincs -e gyulladás v bármi a szervezetben. Hereviszér tágulatot kizárni. Még egy vizsgálat biztos kell majd, lehet csak most produkált ilyen rossz eredményt valami miatt.
2016. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, ahogy olvasgattam, én is arra jutottam, hogy valószínű, hogy ez lombik lesz. Eléggé megijedtünk. Közben nekem is folyamatban van a hormonvizsgálat, pénteken lesz a 23. ciklusnapi.
2016. szept. 13. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem valószínű lombik, hanem 100%.

Ami van az is alig mozog meg rengeteg a deformàlt.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Először én is pánikba estem, de bízni kell, egyáltalán nem reménytelen a dőlök főleg ha te rendben vagy. Drukkolok! Első voltam.
2016. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*dolog
2016. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 millió /ml volt csak lombik jöhetett szóba most vagyok 7 hetes az ikreimmel 😊második volt sikeres
2016. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. szept. 15. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!