Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Azoktól kérdezem, akiknek nem...

Azoktól kérdezem, akiknek nem sikerül a baba és eldöntötték, hogy orvoshoz mennek, hány évesek, illetve mit jelent az, hogy PCOS és IR és ez minen befolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy így egybesűrítettem
2016. okt. 7. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

IR=inzulin rezisztencia.PCOS=policisztás ovárium szindróma. Google a barátod 😉


22évesen mentem orvoshoz mert nem sikerült teherbe esni.

2016. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mi most oktoberben megyunk a Kaaliba, harom eve nem sikerul, bar nem talaltak nalunk hibat. Nem szeretnenk az utolso pillanatban kapkodni a lombikkal, meg nagyobbak az eselyek.

26/n 34/f

2016. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szomoru, hogy ilyen fiatalok vagytok pedig :( Sok szerencset utolso!
2016. okt. 7. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Fél évig próbálkoztunk, akkor már tudtam, hogy baj van, mert az első két babám az első hónapban jött össze. Aztán orvosok, kivizsgálások, majd kiderült, hogy a lombik az egyetlen esélyünk. Egy év után kerültünk a Kaáliba. Újabb 10 hónap és a második lombikunk most sikeresnek tűnik.
2016. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és 39/n, 42/f. Utolsó voltam.
2016. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gratulalok es sok szerencset a babahoz! :)
2016. okt. 10. 08:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
30, és PCOS valamint IR (együtt járnak kéz a kézben) kínlódom, eddig 1 éve járkálok orvoshoz, előtte megpróbálkoztunk a natúr/természetesebb megoldásokkal, eddig a doki se ér semmit. Negyedikhez készülök egy éven belül. Menj el mielőbb, mert sajnos elég hosszadalmas, mire találsz normális orvost, valamint hat a kezelés. Befolyásolni pedig abban befolyásolja, hogy peteérés híján bajos teherbe esni :)
2016. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!