Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bromocriptin szedése mellett...

Bromocriptin szedése mellett ezek a tünetek, folyamatok normálisak?

Figyelt kérdés
Szedem összesen 3 hónapja, 3 hét szünettel, orvosi tanácsra, majd újra kellett kezdeni, szóval a prolaktinomat levitte már elég szépen ez idő alatt, de még mindig barnázok mensi előtt. Mikor múlik az is el? Vagy a kettő nem is függ össze? Én azt hittem amiatt barnázok, h magas a prolaktinom, de már alacsony a szint és még mindig maszatolok, ezt már nem értem. Van/Volt valaki hasonló cipőben? Ha terhes lennék, ha egyáltalán így lehetek, akkor el is vetélnék?
2016. okt. 9. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy az alacsony progeszterontól lehet barnázni. Igyál rá palástfű teát. A magas prolaktin szint más tünettel jár. Pl tejcsorgás
2016. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is magas volt a prolaktinom, de épp határértéken belül, és a doki így írta fel a prolaktint. Orvost váltottam, azt mondta hagyjam abba a szedését, mert nem olyan magas, kb fél évig szedtem. Ezek után már rendben volt a prolaktin. A menstruációm kb 1 évig úgy jött meg a terhesség előtt, h egy nap barnázás, és másnap rendesen. Amikor babát akartunk, első hónapban összejött, terhesség végig rendben volt, már 7 hónapos a baba.
2016. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is írtam ki egy kérdést kb ugyan ez volt mint a tiéd!

Én is barnazok menzi előtt (4-6nappal)!

Nekem a prolaktinom 980. Most már három hete szedem a bromot de ebben a hónapban is 5 napot barnáztam. A progeszteronom rendben van! Most kezdtem a Clostyt a bromo mellé. Kíváncsi leszek... remélem sikerül a baba végre. Mi már több mint egy éve próbákozunk!

2016. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a progeszteronom 48 mensi után, ez volt akkor mikor elkezdtem szedni, akkor jó volt, gondolom rosszabbat nem tesz, nem tudom már ez mi és meddig tart...
2016. okt. 10. 17:14
 5/11 A kérdező kommentje:
nem mensi után, hanem peteérés után bocsi
2016. okt. 10. 17:15
 6/11 A kérdező kommentje:
amúgy nekem a legmagasabb prolaktinom volt 519 szóval az sem olyan húúú de ha, sztem nincsen olyan orvos aki megmondja nekem mitől barnázok....
2016. okt. 11. 17:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett veled azóta? Én is bromocriptint szedek 5 napja, és érdekelne, hogy összejött-e a baba?
2017. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azota is barnazok bar a gyogyszert mar nem szedem mert vege lett a kuranak amit az orvos mondott. Vissza megyek az orvoshoz hamarosan. Babaval meg csak 2 honapja probalkozunk de nem tudtunk eddig kozepidoben egyutt lenni, ciklus 7, 10 naponok voltunk kb egyutt abbol nem lett baba. 28-30 napos ciklusaim vannak. Te miert szeded a bromot?
2017. jan. 17. 13:15
 9/11 anonim ***** válasza:
én magas prolaktinra, és tejcsorgásra szedem. Sajna már két éve nem esek teherbe, de még csak most vizsgáltattam ki magam. A barnázásról még eszembe jutott, hogy nekem is volt két egymást követő hónap mikor menzesz előtt egy héttel már barnáztam, és akkor olvastam a palástfű teáról. Ki is próbáltam két három hónapra. Azóta nem barnázok. Te esetleg kipróbáltad már? Azt olvastam hogy rendbeteszi az alacsony progeszteron szintet, ami miatt előfordulhat barnázás. Ovu után kell inni 14 napig. Nincs valami jó ize :-(
2017. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A palastfuteat ugy ittad,hogy tudtad h mikor van a pontos peteeresed es utana minden nap egy alkalommal egy bogre tea?ha valaki babat szeretne akkor is ihatja azt? Ha en mondjuk nem vagyok benne biztos h melyik nap van a pè-m csak ugy nagyjabol akkor is ihatom, mondjuk a 14. Naptol?izesites nelkul ittad?


Tejcsorgas nalam nem volt de a prolaktinom se volt olyan huuu de magad szerintem. Vegul beszedtem amit kellett igazabol semmi sem valtozott talan annyi hogy most pontosabban jon meg a mensim mint azelott.

Lehet h a bromo segit majd neked konnyebben teherbe esni mert ha lemegy a prolaktinod akkor az tamogatja a babasodast:) en mar nagyon szeretnek egy babat:)

2017. jan. 17. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!