Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhszáj plasztikába tartozik...

Méhszáj plasztikába tartozik a méhszájseb fagyasztása?

Figyelt kérdés

Nagyon gyulladt méhszájsebem van, ezmiatt nem jött össze a baba!

Citológiám megfelelő lett, így a fagyasztást ajánlották. Elmennék magán úton,és nézem a neten a lehetőségeket,de csak úgy írják méhszáj plasztika beutalóval.

Az lehet hogy ide tartozik a méhszájseb fagyasztása is?

(ára miattnézem, hogy mire számíthatok magán úton)


2016. okt. 11. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sztk-ba mentem vissza-rákszűrésnél vették észre- sima rendelésen, kb 15 mp volt..miért nem mész el te is?

Nem fájt, nem szúrt, nem volt utána se semmi szinte..a békásmegyeri sztk-ban csinálta a B.Zoltán nevű doki. Azóta semmi bajom előtte én is kínlódtam mindenfélével emiatt. Hajrá!! 41/L Üdv.!

2016. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A méhszáj-plasztikát általában altatásban végzik /tudtommal/, ott kivágnak egy darabot, anyunak volt..

Utolsó voltam ismét.

A fagyasztás egy rövid kis beavatkozás, -70 fokos nitrogént engednek rá egy ilyen kis palackhoz csatlakoztatva egy cső, azt húzzák rá egy pálcikára és semmit nem éreztem de tényleg.

2016. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget! Igazából kicsit tartok tőle, mert olvastam olyat hogy vérzett meg görcsölt.

De így picit megnyugtattál! A fehérvári sztk-ba nem megyek soha többet! 2 évig félrediagnoztizáltak, pedig 4 orvosnál is voltam. Nagyon rossz a tapasztalatom,és mint sok nő, ez miatt én sem szívesen mennék vissza,mert nem bízom már bennük! : (

Ha ez meglesz,remélhetőleg többet nem kell mennem. Gondolom még egyszer kontrolra, vagy ilyesmi.

Köszönöm a segítséget!

2016. okt. 11. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!