Miért nem tudok teherbeesni?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve próbálkozunk párommal. Nagyon szeretnénk már gyereket. De valamiért nem akar összejönni. Voltunk orvosnál és mindkettőnk makk egészséges. Elvagyunk keseredve :( Segítsetek. Én 28 éves vagyok párom pedig 30 éves.
2016. nov. 6. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Figyelj mi is két évig próbálkoztunk,úgymond már felakartuk adni...az az igazság ha rágörcsölsz annál nehezebb..nyugi,sajnos majd akkor jön össze mikor eljön az ideje meg mikor nem számítasz rá...kitartás!37hkm
2016. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha makk egeszsegesek vagytok akkor inkabb valami psziches ok lehet. Vagy a ragorcsoles, vagy mondjuk melyen valamelyikotok nem all meg keszen igazabol,vagy felelem a karrier elvesztese miatt, gyerekkori dolgok,parkapcsolati gondok esetleg.. barmi
2016. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 6. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha tényleg minden ki volt vizsgálva és semmi bajotok akkor keressetek meddőségi központot és inszem vagy lombik.
2016. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

mit jelent az,hogy voltatok orvosnál?

pontosan milyen vizsgálatok voltak?

-pajzsmirigy

-hormonsor

-inzulin rezisztencia

-pcos

-endometriózis

-petevezeték átjárhatósági

-spermiogram

-genetika

-trombophilia

-immunológia

ezek mind megvoltak?

2016. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő :)

Igen a fesoroltak közül mindegyiket megcsinálták.

2016. nov. 7. 05:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

laparod is volt? mer az endometriózist teljesen csak úgy lehet kizárni,és ha ezek mind megvoltak,akkor nem nagyon van más.

Nk ölősejt vizsgálat esetleg?

2016. nov. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van valami probléma, ha nem sikerült teherbe esni, csak az orvostudomány még nem tart ott, hogy felismerje. Ettől függetlenül nektek is lehet segítség: inszemináció, lombik. Minél előbb vágjatok bele, az is hosszú folyamat.
2016. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 és fél éve próbálkoztunk igazából már feladtam. Augusztus végén volt az esküvőnk én egy hónapra elköltöztem a helyszínre, tök ideg voltam mert két teljesen különböző család ott találkozott először. (full ateista a családom a férjemé totál vallásos)és másnap utaztunk a 6 napos nászútra, ahonnan már hárman értünk haza :) Esélyem sem volt rágörcsölni igazából már majdnem 3 hete késett mire tesztet csináltam mert annyira nm hittem hogy baba lehet pont akkor...
2016. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tsh-d hányas?
2016. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!