Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem jön a baba, en aggodom...

Nem jön a baba, en aggodom tul? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. A ferjemmel 8 eve vagyunk egyutt,2 eve tervezzuk a babat eddig sajnos sikertelenul,tavaly januarban 3 halvany pozi tesztet csinaltam majd 2 het keses utan megjott,orvos nem tudta bizonyitani,hogy volt e terhesseg vagy sem. Most ez sajnos megismetlodott csak most nem halvany hanem 8 db eros pozitiv tesztet csinaltam es 2 het keses utan megjott a menstruaciom korai veteles lett sajnos. :( Megyek hormonvizsgalatokra es megmondom oszinten nagyon remelem,hogy csak egy kis hormonpotlas es vitamimon kellenek ahhoz,hogy tenyleg kisbabank szulessen,az egyik ismerosom felhivta a figyelmem a genetikai osszeferhetetlensegre es ez miatt gyotrom magam mar napok ota,sajnos nagyon stresszelos tipus vagyok foleg ha a terhessegrol van szo,egyszeruen nem tudom elkepzelni es elhinni hogy nekunk gyerekunk lesz,valoszinuleg az agyamban is rendet kene tennem mert sajnos nagyon negativ lett a hozzaallasom,a mostani pozitiv teszt utan a felelem es az aggodas elnyomta a boldogsagot,folyamatosan az jart az agyamban,hogy baj lesz es verezni fogok elmegy a baba.. sajnos igy is lett. Nagyon rettegek,hogy tenyleg soha nem lehet kozos gyermekunk,egyreszt az en felfogasom miatt (amin perze probalok valtoztatni,hinni benne es pozitivan gondolkozni) a masik pedig ez a osszeferhetetlenseg,hogy tenyleg ez all a hatterben. :(
2016. nov. 10. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nekem már van egy kisfiam. A helyedben én kivizsgàltatnám magam és a férjem is hogy minden rendben van e egészségileg. És emellett elmennék a helyedben egy pszichológushoz aki segít rendet tenni a fejedben. Pár alkalom hidd el segít biztosan hogy máshogy állj a terhesség kérdéséhez. Tapasztalból mondom hogy egy jó doki sokat tud segíteni.
2016. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, te aggódod túl. Ilyen stresszes állapotban nem csoda, ha nem jön a baba. Mi lesz ha megszületik? Az egész életed a stressz fogja uralni, hog nehogy baja essen a babádnak? Ezt így nem lehet! Menj el egy pszichológushoz, aki segít helyre rakni nálad a dolgokat!
2016. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Es ha az van ?

Mit tudsz tenni ? Semmit

Genetikai osszeferhetetlenseg nem gyogyithato

2016. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Istenem miért lenne már genetikai összeférhetetlenség?Miért kell egyből a legrosszabbra gondolni?Lehet valami jóval banálisabb probléma is.Vizsgàltassátok ki magatokat!
2016. nov. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A genetikai összeférhetetlenség ritka, és még akkor is megoldható, hogy legyen kisbabátok, pl. donorspermával. De nem kell mindjárt erre gondolni, annyi minden más is lehet a háttérben. A helyedben kivizsgáltatnám magam, de nem csak nőgyógyásszal. Neked vérkép, hormonsorok (4. és 21. napi), átjárhatósági (mert 2 év alatt 2 terhesség nem túl fényes), ultrahang. Párodnak spermakép, urológia. Ha ezek stimmelnek, akkor lehet gondolkodni a továbbiakon. Annyi minden más állhat egy vetélés hátterében. Két hetes késéssel megjön, ez nekem nagyon olyan szagú, mintha kevés lenne a progeszteronod, azt meg lehet orvosolni egy sima hormonpótlással. Ha meg nagyobb a baj, vagy nem találják az okot, még mindig ott az inszemináció vagy a lombik. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni!
2016. nov. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Manka68 ***** válasza:
Ha volt két korai vetélésed, elég valószínű, hogy hormonprobléma áll a háttérben. Endokrinológushoz menj először, ő ennek a szakértője. Nőgyógyászok nem értenek hozzá, de azért megpróbálnak kezelgetni, aminek általában további sikertelenség a vége. Lesz babátok hidd el, csak kitartónak kell lenni. :-)
2016. nov. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
inkább örülnétek h nincs gyereketek, boldogan élhetnétek gondtalanul
2016. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Apu és anyu elvileg genetikailag összeférhetetlenek voltak, annak idején piros papír jött vissza ( 1989-ben). Mégis megszülettem, persze majdnem egy év próbálkozás után. Még ha genetikai dolog is van a háttérben, szerintem akkor is van esély a babára. Mi a párommal nyártól tervezzük a babát egyébként. Remélem mihamarabb babát vársz. Családállítást is próbáld meg, nekem sokat segített más problématerületen.

27 N

2016. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!