Erdekelne Benneteket egy ilyen honlap?

Figyelt kérdés

4 angyalka utan az orvosok azt mondtak, adjuk fel.

Nem torodtem bele. Ereztem, hogy nem tettek meg mindent, es nem voltak eleg alaposak, nem figyeltek kelloen oda ram, rank. Egyszerubb lerazni a not, mondvan meddo, aztan, ha nagyon elszant, akkor perkaljon a maganrendelesen vagy a meddosegiben.

Sajat kezembe vettem a dolgokat, es rengeteget olvastam az atmeneti termeketlenseg szervi es lelki okairol, es ezeknek termeszetes gyogymodjairol. Es tadaaam, immaron masfel eves a kisfiam.

Utana harom no ismerosomnek is tudtam segiteni, beloleuk ketto mar megszult, a harmadik 24 hetes kismama.


Nagyon szivesen segitenek mas holgyeknek, akiknek nem jon a baba, es kezdik elvesziteni az orvosokba vetett hitet.


Az honlapon minden jelentkezonek lenne egy kulon lapja, ami le lenne jelszavazva, es csak o es en fernenk hozza.

Aztan, mikor sikerult a baba, akkor leveszem a jelszot, es keresztnevvel vagy nicknevvel masok szamara is elerheto lesz a tortenet.


Ha lenne erre nagyobb igeny, akkor megcsinalom a lapot, de csak 2-3 erdeklodo eseten nem vagok bele.


37N


2016. nov. 26. 08:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen. Rateszed a tenzered a monitorra es en innen leolvasom.

Nyilvan ha valaki mar futott par kort, annak van papirja a hormonhaztartasarol, de meg egy sima par honapon at vezetett hogorbe is sokat segit.


A honlapom semmivel sem lenne hitelesebb, mint akarmelyik masik, de akinek mar nincs mas remenye, az megprobalhatta volna. Ha szazbol csak egynek sikerult volna, az az egy milyen boldog lett volna. A tobbi meg nem veszitett volna semmit.


Na de ne porogjunk tovabb ezen. Felesleges fikazni valamit, ami nincs is.

2016. nov. 26. 13:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Érdekesnek tűnt a kérdésed, elolvasva a leírást, nekem nagyon szimpatikusnak tűnt. Azután elolvastam a válaszokat és teljesen lefagytam. Nem értem, miért estek neked. Valami nagy baj lehet a fejekben. Mi okozza ezt az agresszív, sértett, azonnali elhatárolódást??? Miért kell letörni mások lelkesedését? Irígység, hogy a kérdezőnek már van gyereke???

Én is hasonló cipőben járok, hosszú évek óta várom a babát, az orvosokba vetett bizalmam eléggé megingott. Legfőképp azért, mert megfosztják a nőket a természetes módszerek nyújtotta lehetőségektől, nem is ismertetik őket. Engem érdekelne egy ilyen honlap!

2016. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia. Csatlakozom az utolsóhoz, engem is érdekelne egy ilyen oldal.
2016. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!