Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beágyazódási fájdalom kisugáro...

Beágyazódási fájdalom kisugározhat a lábamba és a derekán a is? Ne Gyertek azzal hogy beágyazodasi fájdalom nem létezik mert azoknak hiszek akik azt mondják hogy van

Figyelt kérdés

2016. nov. 29. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

-.-

Akkor van és kisugározhat lábba és derékba. Vagy csak beképzeled inkább.

2016. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem szoktam fájdalmat beképzelni föleg nem napokig Köszi
2016. nov. 29. 22:55
 3/19 A kérdező kommentje:
Értelmes tapasztalokat várok
2016. nov. 29. 22:57
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Ezt az agressziv kerdest...


Nem sugarzik semmi sehova.

2016. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Nincs ilyen. De ha te jobban tudod akkor miert kerdezed ?
2016. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
A lábba sugárzó derék- vagy csípőfájdalom tipikusan valamilyen gerincprobléma tünete. Ha visszatérő, érdemes terhesség előtt utána járni, mi okozza, mert rosszabb lesz.
2016. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sokan írták hogy éreztek még a nemvárt előtt ilyeneket,akkor kinek higgyek? Az meg hogy kisugárzike az Igenis lehetséges csak azt akartam megtudni hogy ilyenkor is? Azt ne mondjátok hogy pl mensikor nem sugárzik ide oda a fájdalom? Vagy bármi más?
2016. nov. 30. 08:43
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Jól vagy,nyugodjál már le!

Igazad van,örüljél,terhes vagy, gratulálunk!


Egyébként meg ne higgy senkinek,mert csak pofáraesés lesz a vége!

2016. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nyugodt vagyok Köszi! Csak próbálok másoktól pozitív tapasztalatokat begyűjteni, lehet rosszul tettem fel a kérdést, de akárki akármit mond a remény hal meg utoljára és senki nem szereti többek között én se ha úgy ítélkeznek hogy semmi körülményt előzményeket nem ismernek
2016. nov. 30. 10:43
 10/19 anonim ***** válasza:
Sajna ez egy ilyen oldal, nem mindig írjuk ki mi kérdezők a körülményeket. Sokszor 1-1 válaszoló hangulatától is függ a válasz. De fel a fejjel, remény mindig van. Írdd majd meg mi lett.
2016. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!