Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Laparaszkopiai utáni menstruác...

Priszi kérdése:

Laparaszkopiai utáni menstruácio kinek hogy állt be? És mikor lett baba? Kérlek ha valaki volt hasonló helyzetben segítsen! SOS!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy 2016.07.06-án volt egy Laparaszkopiás műtétem PCOS miatt, és a műttétet követően 2 napra meg jött a menzeszem 07.08-án! Aztán kimaradt egy hónap vagyis az augusztus akkor nem jött meg, utána szeptember 6-án volt vérzésem 4 napig tartott szokásosan azóta nem jelentkezik semmi és már itt van a december, 3 honapja semmi , terhes nem vagyok szerintem mert annak már jelét észre vettem volna. Egyszerüen nem értem mi lehet velem, nem jol sikerült volna a mütétem? Jah és még anyit hogy az endokronologusom Merckformint 1000mg-at írt fel azt szedem már több mint 2 honapja esetleg lehet attol kimaradás? Nagyon szeretnék már kis babát azért mentem bele a műtétbe is :( Kérlek akinek van bármi féle tapasztalata írjon!!!!!

2016. dec. 10. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem méhen kívüli miatt volt. 42 napra jött meg az első havim. A második pedig szintén később a megszokottól!
2016. dec. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És a méhen kivüli terheséged során milyen tüneteket észleltél magadon? Olyan mint a normális terheség??
2016. dec. 11. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!