Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikor erdemes orvoshoz mennem...

Mikor erdemes orvoshoz mennem legelobb? tobbi lent

Figyelt kérdés
A 34. Ciklus napon vagyok 24. Napon teszteltem pozitivat,a gond az hogy elozo terhessegem sajnos mehen kivuli volt el is ment a baba egy hetig korhazba voltam stb a kerdesem az,hogy figyelembe veve az elozo terhessegem menjek el most orvoshoz vagy varjam meg hogy mar latni is lehessen a babat uhn ? Nagyon felek hogy o is rossz helyre agyazodott be jo lenne ha valaki meg tudna nyugtatni hogy hasonlo helyzetben volt de a masodik babaval mar nem volt gond :/ :)

2016. dec. 27. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Menj minél hamarabb ilyen előzményekkel, hogy biztosan ne legyen semmi baj.
2016. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megvárnám a január 2.-át és akkor kérnék időpontot a dokimhoz. Tovább nem húznám, de ezt a néhány napot megvárnám.
2016. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg olyan pici hogy talan nemis lehet latni uhn ezert ha most mesz el csak akkor nyugodhatsz meg ha jo helyen latjak, de lehet h meg nem latjak de jo helyen van megis:) szoval en varnek januarig es 2.an hivd fel az orvosod
2016. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennék amikor tudok. 12 nappal pozi teszt után ha még várnod is kell pár napot időpontra, minimum egy petezsák látszik, embrió attól függ mikor jutsz el, pár nap múlva van esély akár egy embrióra is.
2016. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*vagyis 10 nappal pozi teszt után.
2016. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Akkor minnel hamarabb felhivom az orvosom
2016. dec. 27. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!