Mondanátok nekem egy jó magánnődokit (Esztergomit) teherbeesési problémák miatt, milyen árakra számítsak?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pesre jártam fel! 20 hét unán választttam itt egomba dokit akinél majd szülök! Sok fiatan doki van most itt egomba de egyiknek sincs magánrendelése, korházba találkozhatsz velük, esetleg ha valamelyik szimpi felfogadod! Főorvosnak dorogon van magán rendelése elég borsos én nem őt választottam!
2017. jan. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi az

infót!! Azóta Rájöttem nincs más megoldás csak hogy feljárkáljak pestre, időpontok is van...

2017. jan. 6. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Pesten páczai anitát választottam és budaörsi rendelőjébe jèrtam keress rá van honlapja árak is fent vannak! Irto kedves doki irti a meddőségi kivizsgálást. Igaz én sorozatos vetélés miatt mentem hozzá! És amilyen vizsgálatokat kért azt meg az istenhegyi génklinikán csináltattam meg! Te kit választottál?
2017. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nődokim a budai meddőségi klinikára küldött egyenlőre nem fogadok fel orvost, nem tudom ki lesz sztk alapon megyek
2017. jan. 7. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pázcai anita nem is válal szülést! Én sem nála szülök csak a kivizsgálásokat csinálta ő és tehesgondozásra sztba járok most 20 héten fogadtam fel inen egy dokit
2017. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!