Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyire kiborító, ha fej-fej...

Mennyire kiborító, ha fej-fej mellett próbálkozol a nővéreddel (barátnőddel, más rokonoddal, mindegy) és a másiknak sikerül?

Figyelt kérdés
Egyidősek vagytok, mindkettőtök ugyanazzal küzd (PCOS). Megutálod érte titkon a másikat? Hogy viselkedjen ilyenkor a másik, a baba születése előtt és után, hogy neked ne legyen még nehezebb? Hívjon magával, beszélhet szabadon, vagy... hogy lehet ezt nem bántóan megélni?
2017. jan. 6. 23:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nyugodtan beszelhet róla az ember,persze lesznek nehéz időszakok,de mwg kell próbálni nem összeimlani ,hanem örülni az ő boldogságuknak.

Hugom rs köztem 1hét van,ő egészs2ges ikreket vár,mi most megyünk majd biopsziára.Nem haragszom,nem kerülöm a témat es ha az eredmény rossz lesz akkor is számithat rám,mert a tesóm és szeretem,persze kva nehéz lesz,de várlm az ő babait is :)

Ha olyan a kapcatotok szerintem meg lehwt ezt beszélni

2017. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!