Vajon teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
A menzeszem nem rendszeres. Egy év után december végére megjött. Mielőtt megjött két alkalommal,miután elmúlt minden nap a mai napig együtt voltunk a párommal egy nap kihagyással. Holnapután lenne ovuláció a naptár szerint. Nagyon szeretnénk babát! Lehetséges a teherbe esés? Válaszokat előre is köszönöm

2017. jan. 9. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a kakas, akkor miért ne ? A mikor azonban kétséges lehet, mert a biológiai működés nem mérnöki pontosságú.
2017. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából csak bízok abban, hogy lehet gyerekem. Sokszor már görcsösen...
2017. jan. 10. 00:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyire rendszertelen mensesszel azert orvoshoz kellene fordulnod, a sima várakozás, reménykedes már kevés.

Jól értem, egy éve nem menstruáltál?

Ne várj tovább, mert feleslegesen telik az időd, kezdd el a kivizsgalasokat!

2017. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
12. Éve járok orvosról orvosra reménytelenül... amit eddig elértek, hogy 3x akkora lettem. 64 kg voltam mikor elkezdtem orvoshoz járni. Nem talaljak el a gyógyszer adagomat. Egy alkalom volt amikor egymás után 3 honapig megjött aztán semmi megint. Hidd el én lennék a legboldogabb a világon ha megjönne minden hónapban. Most talán rátaláltam a megoldásra...ha nem akkor nemtudom. Bejártam minden kórházat magánorvos és nem tálalják el..hidd el nem ülök a babérjaimon. Köszönöm a választ
2017. jan. 11. 01:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ismerős a helyzet. Mi is babát szeretnénk, orvosról orvosra járunk. Minden hormonom, vizsgálatom rendben van. 14évesen menstruációs zavaromra az akkori nőgyógyászom fogamzásgátlót írt fel (több, mint fél évig nem jött meg), ezt 18évesen saját felelősségemre abba hagytam. Ezalatt a 3 év alatt összesen 4-szer volt menstruációm. Semmi nőgyógyászati, endokrinológiai, más orvosi problémát nem találtak, mégis negatívak a tesztjeim, holott kb 2 naponta próbálkozunk párommal.
2017. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Látom nem egyedi probléma ez! Engem túlműködéssel kezeltek de valamiert alulmukodes van már. Bár valószínű amikor megjön akkor egy normál szinten van minden. Nekem azt mondtak mikor 17 voltam hogy soha nem lesz gyerekem és jobbat tennék ha lemuttetnem a nyakamról. Mondtam szó sem lehet róla. Letroxot szedtem de szédültem tőle. Sokszor ágyból sem tudtam kikelni. Neked csak a fogamzásgátló volt felrva? És amikor megjön rendesen kitart vagy par napig van?
2017. jan. 12. 23:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát mikor nagyritkán megjön, akkor olyan 4napig tart, szörnyű görcsök között. A fogamzásgátlón kívül szedtem én is letroxot, normoxilt, meg sok minden mást is. Most az inofolicot akarom kipróbálni,drága, de hátha használ. Én is alulmüködéssel indultam, de nem lehet eldönteni, mert összevissza van minden eredményem. Arra sem lehet fogni, hogy mindig más laborban csináltatom a vérvételt, mert labordiagnosztikai asszisztens vagyok, így mindent nálunk csináltatok meg a munkahelyemen.
2017. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Sikerült! Babát várok! :)
2017. jan. 29. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!