Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhességnél lehetnek apróbb...

Terhességnél lehetnek apróbb vérzések?

Figyelt kérdés
Decemberben volt meg utoljára.2-3 napja annyi vérezgetésem van ami a wc papírra kerül.Néha fájdogál a hasam, mindha megakarna jönni.Ettől még lehetek terhes,ha barnázok?Ugytudom ezt mondjuk barnázásnak.Köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 13. 23:14
1 2
 11/19 Ronika86 ***** válasza:
Nagyon szurkolunk és Anya leszel hidd el! Van akinek egy picit kell várni, de sikerülni fog!! Megy a drukk +++++
2017. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nagyon kedves vagy! :) Még mindíg ugyan úgy vagyok.Holnap veszek tesztet, s kedden tesztelek.Nagyon kérem a jóistent,hogy terhes legyek.Tudom ,leírtam már sokszor,de annyi mindenen átmentem már,39 éves leszek.Nagyon kéne már szülni.Ha most mégsem lennék.. Akkor eljárok kezelésekre.Köszönöm,hogy megértetek,ismeretlenül Is mellettem álltok. :)
2017. jan. 15. 19:57
 13/19 Ronika86 ***** válasza:
Én túl vagyok egy pár mehenkivuli terhességen.... nagyon is megértelek :) szurkolok nagyon +++++
2017. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
:) Holnap kiderül lessz e baba.Megírom akkor is a választ,ha nem vagyok az.Kicsit félek,hogy megint csalódni fogok.. :( Sajnálom,hogy sok rossz történt veled. Istennek hála mostmár neked sikerült. :) puszi
2017. jan. 16. 20:33
 15/19 A kérdező kommentje:
Megint negatív lett.Mostmár nemhiszek Istenbe sem.Eddig hittem de ha lenne Isten nem annak adna gyereket aki elakarja vetetni.Meg intézetbe adni.Megölik sokan s ilyennek ad Isten gyereket.Én s hozzám hasonlóak ahol jó helyen lenne a gyerek.Szeretetben stb.. nekünk nem ad.Hát már nemis kellllll...
2017. jan. 17. 18:31
 16/19 Ronika86 ***** válasza:
Ne add fel kedves kérdező :((( nagyon sajnálom, hogy negatív :((( talán a jövő hónapban ... tudom ez nem vigasz... :( én nagyon drukkolok neked :(((
2017. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Te nagyon rendes vagy,h vigasztalsz.Még mindig nem jött meg.Felhivtam az orvosom.Jöv hó rendel csak,mert sajna beteg.Máshoz nemakarok menni.Majd megbeszélem mi legyen.S azért írom meg mi a helyzet,mert ha valaki hasonló helyzetben van,hátha picit segít neki.
2017. jan. 19. 19:13
 18/19 Ronika86 ***** válasza:
Ez egy nagyon jó ötlet és hat azért én is kiváncsi vagyok :) megy a drukk +++
2017. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:) Kár ,h itt csak levelezésben lehet beszélgetni.
2017. jan. 20. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!