Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges így a terhesség?...

Lehetséges így a terhesség? (PCOS/IR PAJZSMIRIGY alulbecsülődés )?

Figyelt kérdés

1 hete belém élvezett a párom 4x is. Ezzel nincs is gond, DE babát szeretnénk. Mostanában sokat görcsöl a hasam, olyan meg akar jönni érzésem van. Fehér sűrű folyás is van egy kicsit. Nem merek inni cickafarkfű teát a görcsökre, nehogy bajt okozzon. Szerintetek sikerülhet(ett)? Nem vártam decemberben 2x is volt a 2 jan. 3-4én lett vége. Szerintetek ez a nem várt lesz vagy a baba? Aki járt már hasonlóan leírná nekem?

ui.: a petefészkeim be-be szoktak "görcsölni" (bocsánat jobb szót nem tudok rá).


2017. jan. 21. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lehetnel? A PCOS nem egyenlo a meddoseggel.:)
2017. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alulmukodes* bocsanat. Jobb mellem is faj. De az 2 hete mar :(
2017. jan. 21. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alulbecsülődés 😁😁😁

Igen, lehetsz terhes, én is PCOS+pajzsmirigy alulműködés mellett estem normál úton teherbe. Az viszont, hogy decemberben 2x is menstruáltál nem normális. Terhesen nem kéne vérezned. Tesztelj!

2017. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ági83 ***** válasza:
100%
A pm alulműköséssel,ha nincs megfelelően kezelve teherbe lehet ugyan esni, de nagy eséllyel vetélést okoz! Mint mondtam magas értéknél,ezt nézesd mihamarabb!
2017. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, de általában nem 4 alkalomból jön össze egy teljesen egészséges párnál sem. Tünetek nincsenek aktus után 1 héttel, olyankor még be sem ágyazodott. Pm alulmüködés veszélyes a terhességre, jó lenne a tsh-t 2 alá vinni gyógyszerrel.
2017. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos meg jott ma 5nappal elobb mint kellett volna :(
2017. jan. 23. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom.:( en pcos vagyok inofolicot ittam, Napi 400mg e vitamint szedtem es D vitamint ittam. Mielott hormonokat szedtem , 10hònapig nem sikerült, csak a felsoroltak szedése után 2,5hónappal teszteltem pozit. Szoval hiszem, h ezek segítettek. Főleg az inofolic ( napi 2 tasak) :) draga, de megeri!
2017. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!