Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van aki végig barnázott a...

Van aki végig barnázott a nemvárt előtt? Már egy hete kezdődött

Figyelt kérdés
3 nap múlva kell megjönnie, lehet progeszteron hiányra utal,vagy reménykedhetem még? Van akinek hasonló volt és mégis teherbe esett? Első próbálkozás és csak most tűnt fel miután utana olvastam hogy ez abnormális barnázás. Tapasztalatok? Köszönöm

2017. jan. 25. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Én majdnem minden mensi előtt barnázom napokig. A gyerekeim progipótlás mellett fogantak.

De nyugi, várjatok egy pár hónapot, mielőtt kétségbe esel, mert ettől még lehetsz terhes. :) De ha zavar, szerintem erre felír utrot a doki akkor is, ha nem próbálkoztok régóta.

2017. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem várnék, mert ha tényleg progihiány, akkor abból könnyen van vetélés mindjárt az elején, még ha össze is jön a baba. Előzd meg!
2017. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen már én is elébe megyek a dolgoknak,februárra kaptam időpontot a dokihoz
2017. jan. 25. 10:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Ill.ma már alig barnázok, pénteken kell megjönnie.mindig nagyon pontos
2017. jan. 25. 12:14
 5/6 hanga86 ***** válasza:
Szia! Mi lett végül?
2017. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött. De a héten volt a peteérésem úgyhogy kíváncsian várom a következőt:-)
2017. febr. 10. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!