Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Angi001 kérdése:

Lenne egy olyan kérdésem hogy inszemináció után vagyok 13 nappal A terhességi tesztem negatív! Van remény hogy sikerült?

Figyelt kérdés

lenne egy olyan kérdésem hogy inszemináció után vagyok 13 nappal

A terhességi tesztem negatív ! De viszont két nappal

Ezelőtt voltam nőgyógyásznál mert nagyon begörcsölt a hasam ! A doki a méhembe látott egy 1,6 mm folyadék tartalmú képletet !! A méhnyálkahártya 12mm

Bal oldalon corpus luteum -mal van tele !

Ja és azt mondták valószínű terhes vagyok !! De nem értem akkor miért nincs pozitív tesztem ?????



2017. febr. 3. 17:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
Az a helyzet, hogy ami olyan nagy, hogy már látszik az uh-n, az látszik a teszten is.
2017. febr. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Voltam ma doktornál , és hát nem tudom teljes válasz holnap lesz . Vettek vért mert hogy a méhembe ugyanaz azt a folyadékkal telt képletet látja csak mostmár 2,6 mm hát nem tudom mire számíthatok de reménnykedem ! Szerintetek van okom örülni ? 😊
2017. febr. 6. 14:34
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, a petezsák az nem folyadékkal telt képlet.

Folyadékkal telt képlet lehet egy haematoma pl.

Szóval nem értem.

2017. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!