Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 héttel inszemináció után...

2 héttel inszemináció után negatív teszt, de menses sehol? Hagyjam abba az Utrogestant?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy az Utrogestan eltolhatja a menses-t. Szerintetek várjak még egy kicsit, vagy törődjek bele, hogy nem sikerült és hagyjam abba az Utro-t, hogy megjöhessen?
2015. márc. 2. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Konzultálj az KEZELŐORVOSSAL.
2015. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Várj még 2-3 napot, de valszeg tényleg nem sikerült a hónap. Persze, hogy az Utrogestan mellett nem jön meg, ha abbahagyod, biztos megjön egy-két napon belül. De azért egy-két napot még várhatsz. Nem hőmérőzöl? Fent van még a hőd? Mert ha leesett, akkor tutira nincs baba, akkor tényleg abbahagyhatod az Utrot.
2015. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Menj el HCG vérvételre, az biztosat mutat.

Utána tudni fogod mit tegyél. Hőmérőzni nem érdemes, az utro fent tartja a hőt.

2015. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem akarom hívogatni a dokit, így is eléggé 'futószalag-szerű' az egész és különben is csak 2x voltam eddig nála. Rendes volt ugyan, de nem érzem úgy, hogy 'bármikor' felhívhatom. Egyébként tájékoztattak arról, hogy ha a teszt negatív és nem jön meg, akkor abba kell hagyni az Utro-t. A bizonytalanságom oka inkább az, hogy még reménykedem, hátha 2-3 nap múlva megjelenik rajta még egy csík... Egyébként ma vagyok a nem várt napján. Nem hőmérőzök, 3,5 évig csináltam és eredmény sehol, így felhagytam vele.
2015. márc. 2. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem óramű pontottággal a 14. napon az utro mellett is megjött... Várj még egy-két napot aztán tesztelj. Egy hcg vv egyébként a legjobb ötlet.
2015. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megkérdezhetem hol csinàltàk az inszemet?

Mi most kezdjük az elsőt!

2015. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!