Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem sikerül? Többi lent.

Petra1989 kérdése:

Miért nem sikerül? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy éve probálkozunk babával de még nem jött össze. Fél éve van egy olyan problémám, hogy minden hónapban menstruáció előtt 10 nappal elkezdek barnázni. Nőgyógyászok szerint minden rendben, hormonlaborom is kiváló. Volt már így valaki?? Kérlek, segítsetek!!

2017. jan. 15. 09:52
1 2 3
 1/28 Snorri ***** válasza:
100%
Hány nőgyógyásznál voltál? Csak azért kérdezem, mert én harmadszorra találtam olyan orvost, aki nem csak ezt hajtogatta, hanem komolyan vett, normálisan megvizsgált, és kiderült, hogy nincs minden rendben. Első baba lenne? Korod? Pároddal mi a helyzet?
2017. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
Egyet értek az előző válaszadóval. Mi lassan 3 éve próbálkozunk, előző két doki Pcos-t állapított meg, minden komolyabb kivizsgálás alapján. Természetesen harmadjára is dokit váltottam, a jelenlegi lépésről-lépésre megcsinál minden vizsgálatot. A Pcos-t kizárta. Nálam sajnos a hormonok vannak felborulva, de ezt gyógyszerrel rendbe lehet hozni, ha rendben lesz a petevezeték átjárhatósági vizsgálat és az összeférhetetlenségi teszt is. Keress egy másik dokit minél hamarabb! Mielőbbi babásodást kívánok! :)
2017. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
Elírtam: kivizsgálás nélkül állapították meg a Pcos-t. :D
2017. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Most találtam ezt a nődokit, az első nem igazán foglalkozott velem. Csinált hormonvizsgálatot, ami szerint minden rendben van. Most felirta a clostybegyt tablettát, be kell szednem menstruáció 5. napjától 5 napig napi 2tőt. Ha nem esek teherbe, akkor átjárhatósági. De engem ez a barnázás idegesít. Egyébként 27 éves vagyok, első baba lenne, páromnak már van egy 8 éves kislánya.
2017. jan. 15. 13:36
 5/28 Manka68 ***** válasza:
Hormonproblémával endokrinológushoz kell fordulni, ez nem a nőgyógyász szakterülete! A probléma forrásának kiderítéséhez szükséges vizsgálatok nagy részét nem kérheti, és értelmezni sem tudja. Ennek ellenére nem küldenek el, vagy azt mondják, minden rendben majd jön csak legyél türelemmel, vagy kezelgetni kezdik a tüneteket. Ez sajnos többnyire többet árt mint használ, és baba is ritkán lesz belőle.
2017. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
Szerencsére a nőgyógyászom endokrinológus is, így jó kezekben vagyok. Labort kérhettek volna, de ezt sem tették. Néztek már nálad 3. és 21. napi hormont?
2017. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen, megnézte és minden stimmel. Minden értékem jó lett. Ezért nem értem ezt a minden hónapban menszesz elott 10 nappal elinduló barnázást, ami egészen a menstruációig erősödik, majd megjön rendesen 1-2 napra és vége.
2017. jan. 15. 14:07
 8/28 anonim ***** válasza:

írd be azokat a jó eredményeket légyszi!

És ne nőgyógyászhoz menj,hanem endokrinológushoz!

Pazsmirigyet is néztek,meg IR-t is?

2017. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
a barnázás progeszteronhiányra szokott utalni.
2017. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
mikor csináltak labort? lehet hogy akor éppen minden okés volt, most meg már nem az. Én is úgy tudom hogy a progeszteronhiány okozza a barnázást. Palástfű teát ittál már? Nekem is két egymás utáni hónapba volt barnázásom, elkezdtem inni a teát, és megszűnt.A labor értékeidet is leírhatnád.
2017. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!