Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Azoospermia lehetséges hogy...

Azoospermia lehetséges hogy gyógyítható?

Figyelt kérdés
Sziasztok..A helyzetem a következő..Páromnál 4 éve azoospermiát állapítottak meg..Csináltak biopsziát, és az sem hozott eredményt..Aztán végülis azóta lett egy kislányunk donortól, minden nagyon jó, és szép..Csak szeretnénk tesót..Mivel nagyon hosszú a várólista ezért bejelentkeztem egy pesti klinikára magán úton, és ott kérdezték hogy mi okozta az azoospermiát..Mondtuk hogy azt pontosan nem tudjuk velünk közölték hogy nem lehet természetes úton gyermekünk és mi ezt elfogadtuk, ennek tükrébe döntöttünk..Erre a mostani doki mondta hogy lehet hogy a Párom gyógyítható mert okokat kéne keresni..Hát most teljesen ledöbbentünk..Valaki járt már úgy hogy 0 sperma számból lett végülis eredmémy, és Baba?
2017. márc. 21. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon rotkán, ha elzáródas vagy viszér okozza, de ezekben az esetekben a biopszia sikerült volna.
2017. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, és ahogy az előttem válaszoló mondja ritkán. De sokkal nagyobb arányban orvosolható a meddőségi része a dolognak.

Visszatérve az alapkérdéshez, nem csak elzáródás okozhatja, illetve nem csak akkor orvosolható! Legfontosabb, h mindenképpen érdemes jó orvoshoz fordulni. Nekem szinte 0 esélyt adtak, microtese/mesa után jött a döbbenet jó értelemben.. :)

2017. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!