Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges így a teherbeesés?

Lehetséges így a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Pm alulműködésem van, euthyrox 25 szedek...most vagyok a ciklusom 28. Napjàn..eddug 20-21 naposak voltak..nem volt peteérésem.az elmult ciklusban Myo-sun nevü port ittam 2 egy nap az endokrinológusom ajànlotta.most kétségbe vagyok esve, nagyon szeretnénk kisbabàt, màr 2 hete kb szúrkàl a mellem, megnőtt amellbimbóm és érzékeny...most kb 2 napja ismét petefészek szurka...kb félidőben éreztem ugyanezt...ma reggeli tesztem negativ lett segitsetek kérlek!!:( reménykedhetek még?

#baba #terhesség #euthyrox25
2017. márc. 7. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy terhes vagy, de ezt a tünet nézegetést felejtsd el, mert csak a kimaradt menzesz után van tünet.
2017. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is alulműködésem van. Eddig nekem volt peteérésem, de szerencsére egy ideje már van. Hasonló tüneteim voltak nekem is ebben a hónapban. A bal petefészkem nagyon szúrkált, késett is 1 hetet, a tesztjeim negatívak voltak. 1 hét utàn meg is jött. Úgyhogy én már nem bízok ezekben a tünetekben. Jövőhéten megyek vissza kontrollra mert már 2 éve szeretnénk babát és nekem most jelenleg minden hónapban ultrahanggal ciklust követ az orvosom. Nem akartalak elkeseríteni ezzel. Őszintén kívánom hogy neked, hogy sikerüljön a baba, és a reményt soha nem szabad feladni. Mikor kellene megjönnie amúgy?
2017. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:(( na ez most fàjt...igazàbol nem tudom kikor kell megjöjjön mert eddig 21 naposak voltak a ciklusaim mivel nekem sem volt pe.m az elmult hónapban különösen szurlàlt mind2petefészkem szedtem a myo-sunt...tényleg nem keresem a jeleket de nagyon fàj a cicim és kijött a mellbimbóm...amúgy a 29. Napon tartok....voltàl àtjàrhatósàgi vizsgàlaton? Nekem az következik ha mostsem jött össze..:(
2017. márc. 8. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, voltam átjárhatósági vizsgálaton, nekem az szerencsére rendben van. Nem akartalak elkeseríteni, csak leírtam hogy nekem is hasonló helyzetem volt pár napja. Szorítok hogy sikerüljön neked. Amúgy nekem se pontos a mensi, pár napot szokott késni, szóval én sem nagyon tudom kiszámolni. Majd írd meg mi újság veled. Remélem hogy pozitívat fogsz írni :)
2017. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ma este megjött:(((
2017. márc. 8. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom :((( de csak pozitívan, legközelebb sikerülni fog, drukkolok :) Addig érdemes a szükséges vizsgáltokat elvégezni.
2017. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!