Akik nehezen esnek/estek teherbe!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Engem az erdekelne,hogy akik regota probalkoznak de eddig hiaba azok h elik meg ezt az egeszet?

Minden honapba remenykedve varni h most talan sikerult,de aztan megse,a sok kerdezgetest,hogy mikor lesz mar babatok?nem akartak babat?meddig vartok meg vele?es meg sorolhatnam...

Remelem kapok azer 1-2 valaszt!

Egy remenytvesztett no :(



2017. márc. 22. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon nehez ...hidd el ha valaki en tudom mit jelent ...9 evig probalkoztunk 5 sikertelen inszem...konnyek siras hibak keresese...remenykedes ahhhhh minden volt ....de minden honapba csak a csalodas maradt ...mult honapban elmentunk lombikra nagyon feltem ..feltem bizni mert az faj a legjobban mikor bizol valamibe es megsem sikerul .....es kepzeld szamomra is hihetetlen de SIKERULT het hetes terhes vagyok es olyan nagyon boldog hogy azt csak en tudom ....en azt tanacsolnam neked ha tenyleg regota probalkoztok mar menjetek el inkabb egy lombikra ne kinozd magad tovabb ....
2017. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

9ev??igeen ense merek mar bizni semmibe se :(

De most biztos te vagy a vilag legboldogabb kismamaja!nagyon gratulalok :)

Nemtudom miszamit hosszu idonek...mi 2eve probalkozunk :/de akkor is nagyon nehez ez a sok csalodas :(

2017. márc. 22. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a saját ideje a hosszú. Képzeld el mit él át az akinek pl nem is találják a baját. Ismerek ilyet. Nekem most 1,5 alatt kiderült a pcos, ir, pm alulműködés. Tartom a diétát, sportolni kezdtem, letroxot szedek. Ma voltam pm ultrahangon, minden ok vele. Érzem hogy lassan minden összeáll. Amikor úgymond tisztan étkeztem és edzettem minden szuper volt. Ahogy abbahagytam kijött a nyavajám. Mindenkinek csak ajánkani tudom. Eszem a vitaminokat, fehérjét, most akarom inni még az Alveot. Alig várom hogy legyen végre pém! Mert akkor tuti sikerülni fog! A férjembek csúcs spermái vannak :) Nálad miért nem jön a baba?
2017. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elkezdtétek már a kivizsgálásokat? Mert ha nem, akkor már nagyon itt van az ideje, különben csak mennek a hónapok feleslegesen :( mi másfél éve dolgozunk az ügyön, de már megvan minden vizsgálatunk. Inszem nálunk szóba sem jöhet, pár nap múlva indul az első lombikunk :)
2017. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pemmel van a gond,hol van hol nincs!mar elkezdtuk a kezelest most varjuk h sikeruljon!de marnem akarok sokaig varni.

Lombikon mi meg nemis gondolkoztunk,hogy oszinte legyek.

2017. márc. 23. 04:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a kezelés?
2017. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!