Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Attól még lehet sikeres az...

Narancs3 kérdése:

Attól még lehet sikeres az inszemináció, hogy a nyák jó pár nappal az inszem (beavatkozás) előtt jelentkezett?

Figyelt kérdés
Tojásfehérje szerű nyákom volt a 8-9-10. napon, a tüszőrepesztőt 12. napon kaptam. Inszemináció 14 napon lesz(holnap)
2017. ápr. 19. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
UH-os követés nem volt? Bár biztosan lesz holnap, és kiderül, megrepedt-e korábban mint kellett volna a tüsző.
2017. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De igen volt követés. Kicsit félek nem fog sikerülni, mert késő lesz. Ez lesz a második inszem.
2017. ápr. 19. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhtem, mi miatt kell inszemináció? Nekünk köv. hónapban lesz az első.
2017. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Majdnem 3 éve próbálkozunk, nem találtak semmi bajt. De én 40 vagyok férjem 38.
2017. ápr. 19. 13:56
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Van eredmény azóta?

Én is pont így vagyok most, mert a 7. napon már 14-16 mm-es tüszők voltak, de csak a 12. napon volt az inszem, és ovus fájdalmaim is a 8. napon voltak. A hőm pedig egyszerűen értelmezhetetlen....

Neked mekkorák voltak a tüszők, mikor nézték? És hanyadik napon?

2017. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos, nem sikerült. Nem indulhat a következő hónap se.

Hova jársz?

2017. máj. 9. 09:01
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Én Paragi doktorhoz járok.

Az első inszem sikerült is múlt hónapban, de sajnos nem maradt meg. Ez volt a második, de sztem nagyon benézte a doki, mérges is vagyok rá....

Miért nem indulhat nektek a következő?

2017. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szorítok Neked, ne add fel!

Nincs most olyan tüszőm, amit érdemes lenne stimulálni.

2017. máj. 10. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!