Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért van az hogy ha beveszem...

Miért van az hogy ha beveszem az Utrogestant, akkor fél vagy egy óra múlva úgy érzem magam mint aki bedrogozott. Teljesen lenyugszok, beszédes vagyok, őszinte vagyok, optimista vagyok de gyakran idétlen és szét vagyok esve. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok segiteni, hogy miert, de mastol is hallottam mar ezt.
2016. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem hüvelybe kell, de én is ilyen vagyok tőle. Ami nálam furcsa volt, hogy mintha be lennék csípve, úgy megindul a nyelvem és csak beszélek és beszélek. Egyik napról a másikra, amikor el kellett kezdenem szedni. :)

Normális, ne aggódj. :)

2016. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én aludtam tőle. Bevettem és 15-20 percen belül muszáj volt lefeküdnöm, ha nem akartam összeesni.
2016. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hüvelybe használtam semmi bajom nem volt tőle.Szájon át szedhetőtől jobban előjönnek a mellékhatások.
2016. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én prog. exeltist szedtem, napi kettőt, és én meg úgy éreztem tőle magamat, mint aki úgy istenesen berúgott és extradurván másnapos, így a bevételt úgy időzítettem, hogy egyet lefekvés előtt, így átaludtam az állapotot, a másikat meg 1 órakor vettem be, amikor a kisnagyfiam ment délután aludni és aludtam vele.
2016. dec. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem miért nincs ilyen hatása? :D
2016. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!